Od kilku miesięcy nie rozstaje się ze smartfonem Huawei P10 i uważam, ze robi doskonałe zdjęcia. Jestem zafascynowana tym jak takie małe urządzenie bardzo daje radę. Przede wszystkim rozmycie tła, wow! Piękne i wydobywające szczegóły na pierwszym planie. Zdjęcia mają rewelacyjną jakość nawet robione w kiepskich warunkach oświetleniowych. Tryb małej przysłony i tryb portretowy umożliwiają stworzenie portretu jak z okładki magazynu. I dzisiaj o portretach będziemy rozmawiać. Rzadko pokazuję twarz, portrety mnie peszą, tak samo robienie zdjęć innym. Jest to bardzo intymne wydarzenie moim zdaniem. Twarz odzwierciedla tyle emocji i tyle charakteru, wszystko jest na wierzchu. Dlatego do sesji zaprosiłam moich przyjaciół, najczęściej złapanych podczas wspólnych chwil i spędzania czasu razem. Są to naturalne zdjęcia, chwilki pokazujące możliwości Huawei P10. Smartfon ładnie łapie ostrość nawet kiedy model się rusza, śmieje, gestykuluje i dobrze bawi. Prześlicznie rozmywa tło i światło, powstają magiczne bliki. Zdjęcia obrobiłam za pomocą filtra z VSCO, bo nie lubię gołych fotografii, ale nie manipulowałam kontrastem, ani ostrością, wszystko jest w takiej jakości jaką dostarcza Huawei P10.

KONKURS PERFEKCYJNY PORTRET

Jako, że ja już ten telefon mam i go uwielbiam, to wraz z Huawei przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania są aż 3 TELEFONY HUAWEI P10.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy opublikować na Instagramie dowolny portret, następnie otagować go hashtagiem #huaweip10 #oo #portraitchallenge #huaweixtravelicious i polubić profil @traveliciouspl na Instagramie. Do 14.06 czekamy na zgłoszenia, a następnie wybierzemy wraz z jury 3 najpiękniejsze zdjęcia i nagrodzimy 3 smartfonami Huawei P10.

Kuba

Klasyczny portret przygotowałam w trybie portretowym, z bliska, stosując małą przysłonę.

Olga

Portret to nie tylko twarz od czoła do brody, to również takie piękne ujęcia w których główną rolę gra cudowne światło w tle i piękne bliki. Tutaj zastosowałam tryb małej przysłony.

Asia

Zdjęcie złapane podczas rozmowy, siedzę na przeciwko dlatego perspektywa jest taka specyficzna. Zdjęcie przepięknie oddaje moment i wydobywa kolory. Zrobiłam je na trybie portretowym.

Kuba

Nie ma to jak poranna kawa pita bez pośpiechu. Lubię portrety, które pokazują również miejsce i detale wnętrza. Zdjęcie zrobiłam za pomocą trybu małej przysłony.

Olga

Wyjątkowe ujęcie.  Słońce zachodzące za horyzont dało piękne światło, które Huawei P10 bezproblemowo uchwycił. Zdjęcie zrobiłam w trybie małej przysłony.

Kasia

Portret nie zawsze musi być na pierwszym planie, tu bohaterem jest papaja i energetyczne, pięknie rozmazane tło. Zdjęcie w trybie portretowym.

Ewa

Pochmurny dzień i matka na wychodnym po raz pierwszy odkąd urodziła drugie dziecko. To jest błogość i szczęście na twarzy, którą udało się złapać w trybie portretowym.

Kasia

Zdjęcie prezentuje nie tylko osobę, ale również stolik i kawę. Pięknie rozmyte tło w tle dodaje zdjęciu historii. Zdjęcie zrobione w trybie małej przysłony.

Kuba i Teo

Huawei P10 doskonale poradził sobie ze zdjęciem zrobionym w odbiciu. Wystarczy ostrość ustawić na pożądane miejsce i efekt jest słodki. Zdjęcie zrobiłam w trybie małej przysłony.

Kuba i Figa

Podczas tych zdjęć zaśmiewaliśmy się do łez i mimo prób złapania powagi kończyło się tak, że pies wskakiwał do Kuby na ręce i chciał być gwiazdą ujęcia. Zdjęcie zrobiłam w trybie portretowym.

 

Mam nadzieję, że te zdjęcia zainspirują Was do wzięcia udziału w konkursie i zaprezentowania Perfekcyjnego Portretu. Portret to nie tylko twarz, to również ulotne chwilę, to dłonie, to oczy, to usta, to selfie, to wszystko to co przekazuje emocje.

Regulamin konkursu 

 

 

WYNIKI KONKURSU

Poniom konkursu był niezwykle, niezwykle wysoki. Bardzo dziękuję Wam za każde zgłoszenie, to było wspaniałe uczucie móc przeglądać tak fantastyczne zdjęcia. Przejrzeliśmy 878 prac i wraz z JURY wybraliśmy 3 poniższe zdjęcia i ich autorzy zostają nagrodzeni smartfonami Huawei P10. Proszę zwycięzców o kontakt mailowy pod adresem travelicious.mail@gmail.com. GRATULACJE!!!!

FullSizeRender FullSizeRender (1) FullSizeRender (2)

No more articles

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?