Nazywam się Kasia, zawodowo zajmuję się fotografią oraz tworzeniem tekstów reklamowych, a pracuję podróżując po Polsce i po świecie. Na travelicious.pl pokazuję najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, wyjątkowe restauracje, hotele. Tworzę subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

Reklamę, kampanię, sesję czy post sponsorowany mogę zrealizować w dowolnym momencie, zarówno przebywając w Polsce, jak i podczas wyjazdu, mam doświadczenie w tego typu współpracy, gdyż przez lata pracowałam w czołowych sieciowych agencjach reklamowych i realizowałam nagradzane kampanie reklamowe dla największych polskich marek (KFC, Orange Polska, PKO BP, Citroen, Peugeot i wiele innych). Z przyjemnością zrealizuję i pomogę Ci stworzyć najskuteczniejszą reklamę dla Twojej marki. Zatrzegam tylko, że do współprac podchodzę bardzo selektywnie wybierając tylko te które są zgodne z moim gustem, przekonaniami i zasadami. Najważniejsze dla mnie to móc polecać czytelnikom tylko naprawdę dobre rzeczy.

Możliwości współpracy:
– relacja zdjęciowa i recenzja hotelu/pensjonatu/nietypowego miejsca
– sesja zdjęciowa restauracji/menu
– wyjazd sponsorowany
– artykuł sponsorowany

 

REGULARNIE PUBLIKUJĘ NA ŁAMACH GAZET I WPŁYWOWYCH PORTALI, WIĘC PROMOCJA MARKI I MIEJSC NIE KOŃCZY SIĘ NA CZYTELNIKACH MOJEGO BLOGA.

Na tym możliwości nie kończą się, bo do każdego projektu podchodzę indywidualnie proponując ciekawe rozwiązania.

Moim znakiem szczególnym jest opowiadanie historii poprzez zdjęcia oraz tworzenie inspirującego klimatu. Czytelnicy to w wiekszości kobiety, w wieku od 20- 40 lat, mieszkające w dużych miastach (Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań)  o niszowych, inspirujących zainteresowaniach, często liderzy opinii.

Facebook- ponad 37 500 polubień (zasięg miesięczny 600k osób)

Instagram – 16 000 polubień

Aktualne statystyki bloga za ostatnie 31 dni

Screen Shot 2017-08-28 at 07.24.27

WYBRANE DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

Untitled-1

Zapytania kierujcie na travelicious.mail@gmail.com

NIE WSPÓŁPRACUJĘ BARTEROWO

 

Follow me on Facebook close[x]