Po pełnym majówkowym zachwycie Kordakami (wpis tutaj) postanowiliśmy tam wrócić w czerwcu, tym razem byliśmy w trójkę i wybraliśmy mniejszy apartament. Miejsce totalnie urocze zachwyciło nas śniadaniami, super atmosferą, piękną zielenią, super tarasem i mega dbałością o detale, ale następnym razem wybierzemy również duży apartament, który ma kuchnię i przez to z dzieckiem był dla nas wygodniejszy. Kordaki przed Wami.

Mały apartament jest piękny, ma łazienkę i pokój w którym znajduję się łóżko i kanapa, miejsce na łóżeczko turystyczne i lodówka oraz wyjście na piękny i ukwiecony taras. Na tarasie stał solidny drewniany stół i wiele opcji siedzeń w zależności od preferencji. Jadąc do Kordaków byłam przekonana, że w małym apartamencie również jest kuchnia, przez co nie zabrałam sprzętu do przyrządzania posiłków dla Małego. Co oczywiście nie było żadnym problemem, ponieważ Tatiana przyniosła nam wszystkie niezbędne elementy: talerze, nóż i to załatwiło sprawę.

Śniadania w Kordakach są przepięknie podane i czekają na gości rano na tarasie, można je także zjeść w głównym domu. Tatiana co rano zostawiała nam kawę na podgrzewaczu, abyśmy mogli wypić ciepłą, to strasznie miłe. Zresztą śniadanie jedzone w takich okolicznościach przyrody smakuje wyjątkowo. W okolicy jest świetny teren do spacerów: piękne jezioro, las w którym można biegać, oraz ścieżki, gdzie wypasa się konie. Totalny zachwyt.

W ramach obiadu/ kolacji warto wybrać się do jednej z polecanych przez Michała knajp: Gałkowo, Oberża pod psem lub Stary Sady Chillout Port, wszystkie oddalone od Kordaków o 20 minut jazdy samochodem. I to fajnymi widokowymi trasami. My sprawdziliśmy Stare Sady, ponieważ kiedyś polecał nam to miejsce brat Kuby. Baaardzo przyjemne i dające oddech miejsce, z pięknym pomostem, leżakami, super obsługą. Bez problemu przyrządzono nam obiad dla Teo z poza karty. Fajnie. Samo menu jest krótkie i zmienia się codziennie, co osobiście bardzo lubię bo mam pewność co do świeżości składników. Teo zajęła zabawa w piasku nad jeziorem, a my mogliśmy się delektować widokami.

Kordaki po raz kolejny nas zachwyciły i jeszcze na pewno tu wrócimy, ale większą ekipą wybierając duży apartament, Mniejszy polecam dla par, którym będzie tam mega wygodnie.

Kordaki KONTAKT

Więcej wyjątkowych miejsc oraz 7 przewodników po moich ukochanych miastach znajdziecie w moim premierowym albumie Sztuka Pobytu dostępnym w moim sklepie.

KORDAKI - MAŁY APARTAMENT
PIĘKNY TARAS, PYSZNE ŚNIADANIA, NIESAMOWITA OKOLICA
BRAK ANEKSU KUCHENNEGO PRZY BRAKU WYŻYWIENIA
9OCENA TRAVELICIOUS
LOKALIZACJA9
ATRAKCJE8
DESIGN9
ŚNIADANIA9
KLIMAT10
Nie ma więcej wpisów