IMG_7230 IMG_7280

Od dawna marzyłam aby to miejsce odwiedzić, ale kiedy ostatnio byłam na Warmii, Natalia działała jeszcze jako Mobilne SPA Madame La Mode. I ta dziewczyna to ma pomysły. Bo stworzyła jedyne znane mi leśne SPA w wersji deluxe. Znajdziecie w CAMP SPA nie tylko relaks i drzewa, ale również piękną balie, w pełni wyposażony pokój masażu, saune, kino, gdzie podziwia się spektakle natury oraz strefę kąpieli ziołowych. Na żywo robi to wszystko kolosalne wrażenie, a kiedy poznasz Natalię, to wiesz że takie miejsca nie powstają same, ale jest to masa ciężkiej pracy pasjonatów i niesamowicie dobra energia. Wyobraźcie sobie, że idąc przez ukwieconą łąke w szlafroku mijacie drzwi pośrodku pola i znajdujecie się w leśnym raju, odpoczywacie w rozgrzanej balii, gdzie sączycie leniwie cydr, a następnie oddajecie się relaksującemu masażowi pachnącego lawendą, a wszystko z widokiem na niekończące się drzewa… chodźcie do raju!

MASAŻ

IMG_7283 IMG_7282

Wszystko zaczęło się od tego, że Natalia marzyła o swoim SPA ale nie wyobrażała sobie w pracy w klasycznym salonie. Od zawsze związana z Warmią stworzyła Mobilne SPA Madame La Mode i oferowała zabiegi na powietrzu: kąpiele w baliach na pomostach pięknych warmińskich jezior, masaże z dojazdem do agroturystyki w której akurat przebywali chcący się wyciszyć, kompleksowe zabiegi w nietypowych sceneriach. Z czasem zrodził się pomysł stworzenia leśnego SPA, które będzie miało wszystko, a to wszystko pośród drzew. I tak obok Glendorii powstał ten unikatowy projekt, którym od dawna tak się zachwycam. To coś dla miłośników natury, ale również relaksu. CAMP SPA nastawione jest na dostarczanie przeżyć, to nie tylko pielęgnacja, to również ekscytujące obcowanie z naturą.

BALIA

IMG_7237 IMG_7239 IMG_7292

CAMP SPA ku mojemu zaskoczeniu to nie jeden budynek, to kilka pięknych drewnianych domków rozsianych w lesie. Najpierw traficie na pokój masaży, gdzie znajdują się 2 łóżka umożliwiające masaże dla par. Następnie mija się imponującą balie, gdzie można wygrzać się ze znajomymi z widokiem na las. Do dyspozycji gości jest równiez sauna z przepięknym piecem, a dla pragnących totalnego relaksu są wanny postawione pośród malin, gdzie odbywają się kąpiele ziołowe. No nie mogę, ktoś wymyślił coś takiego, uwierzycie? Jak bardzo jest to kreatywne, nietypowe i oryginalne. Dla mnie samo SPA wystarczy do tego, aby wszystkim to miejsce polecać, ale Kuba był mocno podekscytowany identyfikacja wizualną tego miejsca, ikony, logo, oznakowania na drewnie, wszystko zrobione jest w mega oryginalny sposób. Po prostu Ci ludzie to wszystko czują i mają ewidentnie rękę do takich detali.

SAUNA

IMG_7241

Uwielbiam Warmię za atmosferę. Za to że każdy się tam zna i przyjaźni. Za polecanie się wzajemne ludzi prowadzących tam biznesy. Za to że w Kwaśnym Jabłku serwują sery od znajomych i zawsze mówią aby koniecznie tam jechać i poznać właścicieli. Za to coś. W CAMP SPA nie jest inaczej, już na wstępnie przy pierwszych buziakach na dzień dobry Natka zasypuje mnie genialnymi nowymi miejscami na Warmii które muszę poznać. Poleca mega cudne miejsca i mega ludzi. Sama pracuje na regionalnych cudach: oleju rzepakowym, produktach z Lawendowego Pola, w balii serwuje cydr z Kwaśnego Jabłka. Piękne to jest i chwali się bardzo, właśnie dlatego kocham ten region. Poznajesz jedno niesamowite miejsce, a następnego dnia wysyłają Cię do pięciu następnych.

ZIOŁOWE KĄPIELE

IMG_7278 IMG_7277 IMG_7271 IMG_7269 IMG_7265 IMG_7262 IMG_7261 IMG_7257 IMG_7252 IMG_7243

Jeśli chodzi o pracę CAMP SPA to jest to miejsce kameralne i konieczna jest rezerwacja. Sama sauna czy balia rozgrzewa się wiele godzin. Dlatego w tym miejscu nie traficie na dzikie tłumy i kolejki, godziny usług są tak wycyrklowane, aby każdy miał chwilę dla siebie. Warto napisać z małym wyprzedzeniem do Natalii, ale też nie martwcie się o terminy, na pewno coś dla Was się znajdzie. Także piszcie koniecznie jeśli będziecie w okolicy, CAMP dostępny jest nie tylko dla gości Glendorii, ale dla wszystkich, również z zewnątrz.

Mój Teo był zachwycony miejscem, strasznie szalał, a Natka kocha dzieci, więc się zgraliśmy. We wrześniu planujemy zabrać go na zabieg i kąpiel w Balii, więc śmiało wpadajcie z maluchami.

CAMP SPA

(działa od maja do września)

Ględy 45, Łukta

Instagram

+48 512 261 212

+48 504 37 37 30

kontakt@campspa.pl

Nie ma więcej wpisów