Nie przepadam za Mielnem i za jego bazarowym klimatem. Szczególnie szkoda mi wielkiego potencjału tego miasta, które położone nad samym morzem i jeziorem Jamno jednocześnie mogłoby być drugimi Chałupami. Odwiedzamy Mielno regularnie, gdyż nasi rodzice mieszkają niedaleko, więc obserwujemy na bieżąco jak to miasto się zmienia. Tym razem zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni, powstało sporo nowych miejsc, hoteli, restauracji i wyszukaliśmy super klimatyczną kawiarnie, która totalnie przypadła nam do gustu, a mowa o: Misiowe ze smakiem.

Misiowe ze “smakiem” to urządzona w bielach przecudnej urody kawiarenka prowadzona przez energetyczną Martę i Roberta, których ideały i zasady którymi się kierują w tym biznesie powinny przyświecać każdemu restauratorowi. Warszawo do Ciebie też mówię! Wszystko co serwowane jest w Misiowych jest świeże i przyrządzane na miejscu. I tu pomyślicie sobie “ale mi odkrycie”, ale nie, nie rozumiecie: WSZYSTKO. Marta i Robert robią samodzielnie nawet dżemy i polewy, robią ciasta, gofry, koktajle i kawy. To strasznie fajne, bo otaczają ich budy z goframi z proszku. Będziecie wiedzieć natychmiast, kiedy spróbujecie tych wspaniałości, bo jakość po prostu czuć. Marta oprócz tego, że prowadzi kawiarnie robi też niesamowite zdjęcia jedzenia, zobaczcie jej Instagram oraz jej zdjęcia na dole posta. Zdolna bestia.

Samo miejsce położone jest z dala od jarmarków, nieco na uboczu, przy samym jeziorze Jamno w super przyjemnej okolicy dającej oddech w małym Mielnie. Można posiedzieć na ogródku, można odetchnąć i zjeść super pysznie słodkie co nie co. Jak cudownie, ze powstają takie miejsca i jak fajnie, ze są tacy ludzie którym się chce zrobić wszystko zupełnie inaczej.

foto: Marta Brylińska
foto: Marta Brylińska
foto: Marta Brylińska
foto: Marta Brylińska
foto: Marta Brylińska
foto: Marta Brylińska

MISIOWE ZE SMAKIEM

Bolesława Chrobrego 25, Mielno

FACEBOOK

Nie ma więcej wpisów