NIETYPOWE WESELE – 11 MIEJSC W POLSCE

Kolejna, już trzecia część nietypowych miejsc na wesele przed Wami. Są to miejsca na bardziej kameralne wesela z klimatem.

Między Deskami (Tomaszkowo, warmińsko- mazurskie)

Najnowsze odkrycie, klasa. Nad samym jeziorem, w pięknym miejscu, w przeszklonej sali, z dopracowanymi detalami i nowoczesnymi wyborami, zobaczcie krzesła. Powiem szczerze, że to byłby mój prywatny wybór.

Willa Park Wisełka (Wisełka, zachodniopomorskie)

Piękne miejsce na bajkowe, pudrowe, kwiatowe przyjęcie weselne. Ogromny ogród, piękne wnętrza, bliskość morza, kameralność, ideał.

Willa Toscana ( Murzasichle, małopolskie)

W górach, z widokiem zapierającym dech w piersiach, na przyjęcie raczej małe i kameralne, ale za to nie trzeba uciekać do Toskanii, wystarczy jechać w Tatry. Pyszna kuchnia i piękne pokoje.

Folwark Dajak (Koleczkowo, pomorskie)

To podobno dość popularne miejsce na wesela, ale mi bardzo się spodobało. bo detale, bo biele, bo świetna sala. Tu zorganizujecie naprawdę dużą imprezę.

Stare Sady Port&Chillout (Mikołajki, warmińsko- mazurskie)

Na Mazurach, nad samym jeziorem, z widokiem, hamakami i możliwością zorganizowania czegoś nietypowego, bo pod namiotem czy pod gwiazdami. Do dyspozycji gości ładne pokoje.

Siedlisko Sobibór (Włodawa, lubelskie)

Kolejne miejsce z serii kameralne wesele, ale za to w mega stylowej stodole, pyszną kuchnią i noclegami dla gości w super fajnych domkach. Dużo przestrzeni i mega oryginalne miejsce.

DZIK (Warszawa, mazowieckie)

W Warszawie, w Centrum miasta, w najlpszej imprezowni stolicy można zorganizować wesele, nie będzie to zwykła sprawa ale wydarzenie nietypowe, może tematyczne? Dla młodych i odważnych, wow.

Nad Jeziorem (Józefów, mazowieckie)

Jeśli chcecie pod Warszawą ale inaczej, w miejscu kompletnie nieznanym ale mega klimatycznym to zdradzę Wam mój tajny spot, kiedy robi się ciepło uciekamy tam na obiady. Ogromny piękny taras z widokiem na małe jeziorko. Przepyszna kuchnia. Uda sie tutaj zorganizować przyjęcie kameralne, ale za to jakie klimatyczne. Polecam.

Klub Mila Kamień (Ruciane- Nida, warmińsko- mazurskie)

Nowa młodsza siostra Klubu Mila, jeszcze nieotwarta, ale wiem że będzie i będzie pięknie. Sala z widokiem na jezioro, domki dla gości, marina, pomost, może być wow. A że wieść się jeszcze nie rozeszła pewnie są jeszcze terminy.

Ceglarnia (Książ Wielkopolski, wielkopolska)

To również jeszcze wykańczane miejsce, które ma ruszyć w maju, dlatego daje cynk, może ktoś potrzebuję. Będzie odnowiona wysoka, przestronna duża sala. Ma być industrialnie, nietypowo i stylowo. Z noclegami.  Zalajkujcie fanpage i trzymajcie rękę na pulsie.

8 (1)
20 27

Karpik Łowisko (Zator, małopolskie)

Niedaleko Krakowa jest piękna mała sala, gdzie można zrobić wesele z widokiem na staw, o co niełatwo w Małopolsce. Karpik ma kilka sal, ale nietypowa jest ta drewniana, nad samą woda, raczej mała, kameralna, ale naprawdę piękna. Noclegi dla gości można zorganizować w budynku główny, gdzie sale są większe, ale tradycyjne. Pyszna kuchnia i możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej z widokiem na wodę.