WÓZEK ELODIE DETAILS GRAPHIC GRACE- recenzja
BARDZO DUŻA BUDKA, SZEROKIE I WYGODNE SIEDZISKO, ŁADNE WYKOŃCZENIA, ŁATWE SKŁADANIE
SŁABE PROWADZENIE
8.1OCENA TRAVELICIOUS
PROWADZENIE7
WYGLĄD9
SKŁADANIE9
WYGODA DZIECKA8.5
BEZPIECZEŃSTWO8
DODATKOWE ZALETY7

Dzięki wielu fajnym zbiegom okoliczności przetestowaliśmy już kilka wózków dla naszego małego podróżnika. Zawsze kierujemy się estetyką, dobrym prowadzeniem wózka, łatwym składaniem i możliwością transportu wózka. Oczywiście jest więcej czynników, ale te są tymi najważniejszymi dla nas. To nie będzie recenzja z dokładnymi parametrami, wymiarami i ważnymi akapitami, napisze o naszych wrażeniach z użytkowania wózka Eloide Details w kolorze Graphic Grace, a w następnych wpisach dam znać jak sprawują się kolejne pojazdy Teosia. 

WYGLĄD

Jak dla mnie wózek jest prześliczny, podoba mi się w nim wszystko od tapicerki, poprzez budkę, detale ze sztucznej skóry, obszycia i zamki. Świetna robota. Składa się do małych rozmiarów i pozwala na łatwy transport. Wózek ma wiele pięknych i nietypowych tapicerek do wyboru i naprawdę mimo, ze miałam wrażenie że to dość popularny wózek wszyscy pytali nas o niego w Barcelonie i Warszawie. PROWADZENIE

Prowadzenie to największy minus tej parasolki, ponieważ plastikowe kółka tłuką się na chodniku. Wózek jest zwrotny i daje rade w mieście, ale na pewno nie poradzi sobie w bardziej wymagającym terenie. Na pewno nie można go prowadzić jedną ręką i jest dużym rozczarowaniem w komforcie prowadzenia po wózkach typu Joolz czy Bugaboo.SKŁADANIE i TRANSPORT

Wózek składa się jedną ręką i jedną nogą, bardzo prosto. Ma specjalną rączkę boczną do transportu i przenoszenia, jest również lekki. My w Barcelonie nie mieliśmy windy i codziennie składaliśmy go i wnosiliśmy na górę, co nie było najfajniejszą rzeczą, ale też nie sprawiało nam aż takich problemów. Wózek przychodzi w pokrowcu do przewozu samolotem, co jest jednym z najfajniejszych dodatków. My składamy wózek przed wejściem na pokład, pakujemy w pokrowiec i jesteśmy super spokojni, że tapicerka nie pobrudzi się, a wózek nie zniszczy. 

DASZEK

Budka jest jednym z największych plusów wózka, ponieważ jest ogromna, a jednocześnie zrobiona w taki sposób, że bobas wszystko widzi, a nikt nie widzi bobasa. Widziałam gdzieś określenie, że to budka odporna na paparazzi i coś w tym jest. W budce ukryte jest okienko pozwalające rodzicowi podglądnąć dziecko. Fajnie. 

SIEDZISKO

Siedzisko to również zaleta i plus wózka Eloide ponieważ jest ogromne i standardowe, przez co dziecko siedzi wygodnie i ma sporo miejsca. My mamy naprawdę duże dziecko i nie narzekaliśmy na brak miejsca. Siedzisko rozkłada się do pozycji leżącej i półleżącej za pomocą łatwo dostępnego przycisku z tyłu. Dziecko leży komfortowo i wygodnie. 


DODATKOWE ZALETY WÓZKA


– regulowany podnózek

taki detal, ale ważny, ponieważ raz nóżki mogą zwisać, a raz leżeć


-wizjer dla rodzica wbudowany w daszek


– wentylowana budka

budka ma specjalną siateczkę odpinaną na zamek, w lecie można wpuścić świeże powietrze maluchowi


– 5 punktowe pasy bezpieczeństwa


– kosz pod siedziskiem jest całkiem spory jak na taki wózek i łatwo dostępny

Ogólnie oceniam wózek dobrze. Za dobrą cenę dostajemy świetny wózek, którego główną wadą jest prowadzenie, ale przy wszystkich zaletach, nie boli to aż tak bardzo. Wózek zaskakuje dbałością o detale i tym jak wszystko jest dopieszczone, biorąc pod uwagę, że to jednak parasolka. Polecam tym którzy często podróżują, a mają spore dzieci, którym nie będzie wygodnie w Baby Zen Yoyo. 


TECHNICZNIE:

Rozłożony: 50x64x100cm

Złożony: 28x33x110cm

Waga: 7,9kg

Maksymalna waga dziecka: 15kg

Wymiary siedziska: szerokość 33cm, regulowana głębokość 21-36cm

Wymiary oparcia: szerokość 31cm, wysokość 46cm

Średnica kół: 16cm

TORBA DO WÓZKA: Elodiee Details Graphic Grace

Nie ma więcej wpisów