Być bohemą XXI, krakowską, co mieszka w sercu Kazimierza, kupuje pieczywo na zakwasie u Taty, maliny na Placu Nowym, pierwszą kawkę pije w Mleczarni. To wciąż może się udać. Jeśli być bohemą, choćby tylko na weekend to koniecznie w apartamencie Miejsce na Bożego Ciała. Genialne mieszkanie, genialnych właścicieli, którzy prowadzą butik z meblami z lat 50′ i 60′ oraz mega klimatyczną knajpę Miejsce na Estery. Odwiedziliśmy przez kilka lat wszystkie mieszkania jakie mają w ofercie Panowie i za każdym razem wracamy, za każdym razem jesteśmy zachwyceni. Nawet Teo w Miejscu rezydował już 3 razy, mimo swoich 12 miesięcy.

_DSC0675

_DSC0849

IMG_3643aa IMG_3600 IMG_3586 IMG_3575

Mieszkania są aż trzy, my wybraliśmy tym razem apartament GREEN, a poprzednio RED. Wcześniej spałam 2 noce z moimi przyjaciółkami w apartamencie WHITE, spokojnie zmieściłyśmy się tam w pięć. W mieszkaniu jest wszystko czego potrzeba do szczęścia:

– lokalizacja w sercu Kazimierza (lokal jest dokładnie nad Pięknym Psem, hello!)

– bliskość Bulwarów (można biegać, jeździć na rolkach) oraz Rynku, dla tych którym będzie mało Kazimierza czy Podgórza (a tego raczej nigdy mało)

– super szybkie WIFI, dla nas mega ważne, bo niezbędne do pracy

– piękne wnętrza, ale to rzućcie tylko okiem na zdjęcia, pięknie jest

– gadżety: tv, zmywarka, pralka, kuchenka, wanna, prysznic, 2 pokoje, suuuper wygodna kanapa

_DSC0852

_DSC0859 _DSC0862
IMG_8728 IMG_8730 IMG_8920 IMG_8921

Największym plusem mieszkań jest klimat stworzony dzięki pięknym meblom, plakatom, książkom i wspaniałym właścicielom. Nie bez różnicy jest lokalizacja w samym sercu Kazimierza, wychodzisz z kamienicy i masz najlepsze restauracje za rogiem. Fajnie.
IMG_8945 IMG_8948 IMG_8951 IMG_8952 IMG_8953

Czy ja już mówiłam, jak Kraków bardzo, bardzo rządzi?

Apartamenty Miejsce można zarezerwować klikając w linki:

WHITE

GREEN

RED

Rezerwując te apartamenty możecie skorzystać z naszej zniżki na airbnb.pl, wszystko znajdziecie TUTAJ

A jeśli już zdecydowaliście się na nocleg w Krakowie to koniecznie sprawdźcie: 15 świetnych miejsc, które warto odwiedzić w Krakowie

Więcej wyjątkowych miejsc oraz 7 przewodników po moich ukochanych miastach znajdziecie w moim premierowym albumie Sztuka Pobytu dostępnym w moim sklepie.

APARTAMENTY MIEJSCE - KRAKÓW, KAZIMIERZ
9.5OCENA TRAVELICIOUS
LOKALIZACJA10
DESIGN10
KLIMAT10
ATRAKCJE8
Nie ma więcej wpisów