Uwielbiam Instagram. Jest to z jednej strony totalny pochłaniacz mojego czasu, a z drugiej ogromna dawka inspiracji. Jeśli śledzisz odpowiednie konta, to codziennie będziesz zaskakiwany czymś niesamowitym: wyjątkowym miejscem, nowo otwartą knajpą, pyszną potrawą czy świetną stylizacją. Konta, które przedstawiam w tym wpisie odwiedzam kilka razy dziennie. Zapisuję ich foty w zakładce inspiracje i marzę, aby kiedyś zrobić choć w kilku procentach tak dobre zdjęcia. To są najlepsi z najlepszych, to są ludzie którzy robią foty niebiańskie. Dla mnie te konta są bardzo oryginalne i wyznaczają trendy w fotografii.
Do rzeczy Proszę Państwa, bo dzisiaj moje TOP 10 inspirujących kont na Instagramie, te konta fascynują mnie każdego dnia i postaram się pokrótce opisać w jaki sposób. Poprzedni wpis z serii tutaj. Zapraszam:

apaltynowicz

Moja absolutna ulubienica. Z wielkim podekscytowaniem czekam na każde nowe zdjęcie na jej profilu. Piękne jasne fotografie z idealną bielą i świetnymi kolorami jedzenia. Dodatkowo te stylizacje! To nie jest kalka, każde zdjęcie jest autorskie i wyznacza nowe kierunki w tym jak powinno się to robić. Zdjęcie tortu widziałam chyba z tysiąc razy. Ta Pani fotografowała soczyste zdjęcia Ministerstwa Dobrego Mydła o których tak wiele się mówi. Świetna robota.

Screen Shot 2016-12-17 at 20.08.25

doyoutravel

Master klasa zdjęć podróżniczych. Tu nie ma przypadków, to jest czyste piękno. Ta para ( wraz z gypsea_lust) odwiedza najpiękniejsze miejsca na świecie, w najpiękniejszych momentach dnia, dodaje swoje stylizacje i wow. Mamy zdjęcia, które zapierają dech w piersiach. Moje ulubione to te na gigantycznej huśtawce na Bali oraz podczas pokazu balonów w Turcji. Obłęd.Screen Shot 2016-12-17 at 20.09.29

elsas_wholesomelife

Australijka prezentująca jedzenie w niesamowity sposób. Kolory po prostu krzyczą z ekranu, te zdjęcia chce się oglądać godzinami. To pochwała zdrowego jedzenia i wspaniałej i oryginalnej fotografii. U tej dziewczyny nawet insta stories są takie piękne, widać, że to po prostu wrodzone doskonałe poczucie dobrego smaku i stylu. Super!

Screen Shot 2016-12-17 at 20.11.24

brooklynhawaii

Fotografka, surferka i miłośniczka słońca mieszkająca na Hawajach. Jako, że Hawaje są moim wielkim marzeniem i kocham taki styl życia to na każde zdjęcie czekam z wielkim podekscytowaniem. Wspaniałe zachody słońca, radość życia i surferski styl sprawiają, że można na chwilę przenieść się na jedną z wysp.

Screen Shot 2016-12-17 at 20.18.51

marylauren

Cudowne rodzinne zdjęcia. Nic takiego, a jest w nich jakaś magia. Dużo lasu, natury i zimowych klimatów. Bardzo lubię.Screen Shot 2016-12-17 at 20.22.22

thejungalow

Konto repostujące niesamowite zdjęcia wnętrz urządzonych w tropikalnych klimatach. Nie spotkacie tutaj jednak surowego domku na palach. To jest taka klasa. Dominuje zieleń i egzotyczna roślinność. Ale co najfajniejsze, to konto pokazuję, że takie wnętrze można stworzyć zarówno na Bali, jak i w Australii, Belgii czy Paryżu.

Screen Shot 2016-12-17 at 20.23.30

tata_cher

Świetne zdjęcia jedzenia tworzone tylko przy naturalnym świetle co osobiście kocham. Przepiękne kolory i rustykalne zacięcie stylizacjiScreen Shot 2016-12-17 at 20.27.14

this.little.wandering

Zdjęcia uroczego nieporadnego krasnala stawiające swoje pierwsze kroki. Ta dziewczynka ma tyle uroku! A jej mama potrafi to bezbłędnie uchwycić! Świetne spójne zdjęcia o niesamowitych kolorach. Ślędzę ten profil odkąd miał 300 polubień i ciągle uwielbiam.

Screen Shot 2016-12-17 at 20.43.24

jestem_kasia

Blogerka modowa, która zdjęciami wyróżnia się niesamowicie. Klimatyczna obróbka, piękne kadry i świetne proste stylizacje. To nie jest dziewczyna, która zalewa Internet swoimi selfie, ale konsekwentnie inspiruje. Moda, styl, smak na najwyższym poziomie, to wszystko znajdziecie u Kasi.Screen Shot 2016-12-17 at 20.36.01

thegirlswhoatetheworld

Pastelowy profil, który mnie zachwyca. Tu sugerując się nazwą można oczekiwać potraw z różnych zakątków świata. Nie do końca znajdziecie je na zdjęciach. Natomiast niesamowite stylizacje kolorowych deserów już tak. Po prostu ślinka leci z każdym kolejnym zdjęciem. Piękne kolory!

Screen Shot 2016-12-17 at 20.35.12

A na koniec zapraszam Was jeszcze na moje konto TRAVELICIOUS gdzie wrzucam dużo zdjęć wnętrz oraz zapowiedzi postów nad którymi pracuję, a także miejsca w których jesteśmy <3 Przy powyższych kontach to aż mi głupio 🙂

Screen Shot 2016-12-17 at 20.07.20

I koniecznie dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze ulubione konta, chętnie poznam nowe 🙂

No more articles

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?