CYBEX BALIOS M - świetny wózek wielozadaniowy
9.6OCENA TRAVELICIOUS
PROWADZENIE10
WYGLĄD10
SKŁADANIE10
WYGODA DZIECKA10
DODATKOWE ZALETY8

Dzięki wielu dobrym zbiegom okoliczności przetestowaliśmy już kilka wózków dla naszego małego podróżnika. Zawsze kierujemy się estetyką, dobrym prowadzeniem wózka, łatwym składaniem i możliwością transportu wózka. Oczywiście jest więcej czynników, ale te są tymi najważniejszymi dla nas. To nie będzie recenzja z dokładnymi parametrami, wymiarami i ważnymi akapitami, napisze o naszych wrażeniach z użytkowania wózka CYBEX BALIOS M. Wózek uwielbiamy i w tym momencie już nie szukamy dalej.  Ten wózek służy nam w Warszawie i na wyjazdach samochodem, natomiast BabyZen Yoyo plus na wyloty samolotem. CYBEX jest idealny wózkiem dla starszych dzieci dzięki nośności do 17 kilogramów i dużemu siedzisku. 

IMG_1508

PROWADZENIE

To dla mnie jedna z najważniejszych cech wózka i ten prowadzi się doskonale. Jedną ręką. Sprawdza się na chodniku, w lesie, na wertepach i na śniegu. Więc jest rozwiązaniem całorocznym.

IMG_1031

IMG_4599

Mufka Lodger z EcoBobo.com

SIEDZISKO

Kubełkowe, czyli ulubione mojego synka. Duże i wygodne, spokojnie mieści starsze dziecko. Rozkłada się w 3 pozycjach (siedząca, półleżąca i leżąca) a dodatkowo siedzisko można przekręcić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a podnóżek jest regulowany. Siedzisko jest wyprofilowane i lekko osłonięte przez co wiatr nie hula po dziecku. Dodatkowo dziecko siedzi wysoko i wózek może być krzesełkiem w restauracjach, z czego często korzystamy.

DASZEK

Daszek jest bardzo duży i sztywny, przez co ładnie wygląda. Świetnie wysłania i dodatkowo rozpina się trzeci panel zrobiony z siatki. Bardzo dobre rozwiązanie na letnie dni. Rozpięty daszek wysłania całkowicie dziecko w pozycji leżącej.

SKŁADANIE I TRANSPORT

Wózek jak na swoje wszystkie zalety czyli świetne prowadzenie i możliwość zmiany kierunku  siedziska składa się do niewielkich rozmiarów. Po odpięciu kół bez problemu mieści się w bagażniku i zajmuje niewiele miejsca.

WYGLĄD

Wózek w wersji czarnej prezentuje się pięknie. Klasycznie i nietypowo. Forma nie jest zaburzona zbędnymi ozdobami, ale nie są one potrzebne. Wygląd to kwestia wyboru ale ten wózek podoba mi się bardzo.

IMG_4465

Mufka Lodger z EcoBobo.com

IMG_4605

Mufka Lodger z EcoBobo.com

WÓZEK DO NABYCIA TUTAJ

DODATKOWE ZALETY:

-pałąk przytrzymujący dziecko, niby nic a fajna sprawa

-wygodne do zapinania pasy bezpieczeństwa

-wysokie siedzisko

-spory kosz na dole

-możliwość wpięcia fotelika samochodowego i (po dokupieniu) gondoli

-regulowana wysokość rączki

-wózek może służyć dziecku aż do 17 kg!

Nie ma więcej wpisów