Nie ma jak Boże Narodzenie z dzieckiem. Ten czas zyskuję kolejny poziom magiczności. Jest tak wyjątkowo, znowu cieszą te wszystkie małe rzeczy, dekoracje, tradycje detale, odkrywane jakby na nowo. Dzisiaj o prezentach świątecznych i w związku z tym  jedna z moich ulubionych marek zabawek dla dzieci JANOD. Ten producent tworzy prawdziwe cuda, wszystkie zabawki są starannie wykonane, najczęściej drewniane, kolorowe i bardzo solidne. My mamy sporo tych zabawek, ale dzisiaj zaprezentuję Wam moje TOP 3. Więcej moich wyborów z JANOD znajdziecie we wpisie na Ładnebebe (klik) i tam czeka na Was świetny konkurs!  Zaczynamy.

IMG_5067 copy

IMG_2683

KUCHNIA

Wybraliśmy ją z wielką nadzieją, że nasz smakosz zapała miłością do gotowania. Nie wierzyłam w to do końca, ale przekonanie Kuby było tak wielkie, że nie mogłam doczekać się kiedy Teo zobaczy paczkę. Kuchnia jest teraz jego ulubionym pchaczem. Spaceruje z nią po mieszkaniu, zabiera ze sobą do sypialni. Bardzo starannie przygotowuje jajecznicę (do 20 razy dziennie), ale największą radość sprawia mu chowanie garnków, skarpetek, świnki i innych ulubionych zabawek do szafki pod blatem.
IMG_2676 IMG_2675 IMG_5099 IMG_2673

CYMBAŁKI

każda muzyczna zabawka to u nas hit. A tą musieliśmy mieć dla Teo bo jest taka świąteczna. Cymbałki są lekkie i można wszędzie je zabrać, co przy naszym trybie życia jest zawsze plusem. Dźwięki wydawane za sprawą drewnianych patyczków są ciche i przyjemne, więc zabawka jest przyjemnością dla dziecka i rodziców.
IMG_3727 IMG_5089 IMG_5057

UKŁADANKA

Słyszałam bardzo wiele o tej układance i nie zawiodłam się. Działa stymulującą na kilku płaszczyznach: dziecko dopasowuje kształty, poznaje zwierzątka oraz dotyka ich futerek. Teo bardzo się polubił ze swoimi nowymi przyjaciółmi namalowanymi na puzzlach. Zabawka jest prześliczna i na żywo jeszcze ładniejsza, jak to bywa ze wszystkimi zabawkami Janod.
IMG_5105 IMG_5103 IMG_3735
Nie ma więcej wpisów