Jedną z najprzyjemniejszych tradycji przedświątecznych jest odwiedzanie wspaniałych Targów Bożonarodzeniowych, gdzie możemy kupić prezenty dla najbliższych. W Warszawie takich wydarzeń jest kilka. Ja je uwielbiam i zawsze śledzę. Bo w bonusie poznajemy twórców, właścicieli marek o których często tylko czytamy. Nabywamy rzeczy z historią, często ręcznie robione, starannie zapakowane. Możemy mieć pewność, że prezent nie powtórzy się i duże prawdopodobieństwo, że obdarowywany takiej rzeczy jeszcze nie ma, ponieważ często sprzedawane są przedmioty w krótkich seriach. Polskie wzornictwo jest niesamowite. Dlatego warto wybrać się na TARGI DESIGNU WZORYgdzie w jednym miejscu do tego pięknym (Kamienica Dom Towarowy Braci Jabłkowskich) zgromadzą się młodzi twórcy już 17-18.12.2016! My będziemy! Wpadłam na pomysł, aby wybrać spośród wystawców tych dla mnie najciekawszych i przedstawić ich Wam w formie prezentownika. Zapraszam do czytania i na WZORY!

tlo fb

HAJDE

Plecaki, torby, przyborniki, bukłaki szyte w Polsce ze świetnych materiałów, z wielką starannością. Na pewno wybierzecie coś dla siebie. Świetne są! Takie surowe i zarazem stylowe.

plecak organizer

DOBRY ODDECH

Wysokiej jakości, drewniane i niepowtarzane przedmioty do eksponowania roślin. To nie są doniczki, to są małe dzieła sztuki, które w wielkiej harmonii współgrają z zielenią tworząc niezwykła ozdobę. Piękny design!doniczki

PROJEKT DZIOOPLA

Ekologiczne, ręcznie tworzone piękne zabawki dla dzieci. Malowane i wytwarzane z precyzją, nie tylko zachwycą maluchy, ale także rozbudzą kreatywność dorosłych.

klocki

LEŚNE ŻYCIE

Naturalne kosmetyki komponowane z leśnych dobroci przez 15 letniego Kubę, pasjonata lasów i natury. Koniecznie sprawdźcie mega inspirujący blog Kuby! Co za chłopak!

lesnezycie

BAM BAM CAJON

BAMBAM Cajon to świetny gadżet edukacyjny dla dzieci, stymulujący poczucie rytmu i wrażliwość muzyczną. Cajon może dziecku posłużyć jako instrument akompaniujący tacie grającemu na gitarze lub śpiewającej mamie. Cajon to tradycyjny afrykański bęben wykonany jedynie z drewna.
Jest on bardzo mobilnym instrumentem, wystarczy na nim usiąść i uderzać w rytm w jeden z boków pudła. Można na nim grać w domu, na koncercie, na imprezie czy na ulicy. Na pewno baaardzo nietypowy prezent dla maluszków!
bambam

ANI ANI STUDIO

Ręcznie wykonywana ceramika: talerze, miseczki, miski. Cudowne. O takim surowym pięknym wykończeniu w wielu kolorach do wyboru. Mnie zachwyciły!miski

BRAZI DUZI JEWELERY

Brazi Druse Jewelry to biżuteria wykonana w całości z naturalnych kamieni półszlachetnych. Każdy pierścionek jest niepowtarzalny, stworzony przez naturę i oddający energię kamieni. Coś wyjątkowego.

bizu

NOCNE DOBRA

Wysokiej jakości minimalistyczna pościel. Świetnym prezentem mogą być poduszki, które dopiero w duecie tworzą słowo. Super prezent dla zaprzyjaźnionej pary.

poduszki

LEŻĘ I PACHNĘ

Obłędne sojowe świece o zapachach nawiązujących nazwą do pór roku. Oszalałam na punkcie tej w miedzianym opakowaniu. Taka świeca jest nie tylko zdrową alternatywą dla popularnych świec parafinowych, ale również niesamowitą ozdobą sypialni. Dla mnie must!

święta copy

 

 

 

 

Nie ma więcej wpisów