Co mam kupić synkowi przyjaciół? Wiesz, dziewczynce jest łatwiej kupić coś ładnego, ale chłopcu? Pomysłów na prezenty dla dziewczynek jest sporo, ale nie dla chłopców. Może dlatego, że mam Teo, ale wydaje mi się, że to chłopięcy świat zabawek jest ciekawy. Bo mniej oczywisty. Bo operujemy szerszą paletą kolorów. Bo nie musimy się ograniczać. Dlatego dzisiaj przedstawiam Wam mój subiektywny wybór zabawek dla małych chłopców z cudnego sklepu ABEBE.PL. To nietypowy internetowy sklep dla dzieci, w którym znajdziecie wiele pięknych klasyków, ale również perełki zabawkowe, których nie widziałam nigdzie indziej (zresztą dowodem będzie post). Wybrane przeze mnie zabawki są w szerokim przedziale cenowym. Tak naprawdę spokojnie można podarować je dziewczynkom. W szerokiej gamie kolorystycznej. Wyszukałam coś drobnego co można podarować znajomemu dziecku przy okazji wizyty, coś co ciocia może włożyć pod choinkę, albo coś o co możemy poprosić dziadków. Prezenty dla dziecka publikuję przed Świętami, ale uważam, że lista będzie aktualna cały rok, więc jeśli w najbliższym czasie będziecie mieli dylemat wystarczy zawitać na bloga. Wraz ze sklepem ABEBE.PL chcemy umilić Wam ten przedświąteczny okres i przygotowaliśmy 10% rabatu na cały asortyment sklepu do końca weekendu, czyli do 11.12. 2016 do 23:59 na hasło: TRAVELICIOUS. Wybierzcie idealny świąteczny prezent dla dziecka!

prezenty

WIEŻA DJECO 

CENA: 69 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Cudowna zabawka, która ucieszy już 6 miesięczne dziecko. Na początku będzie bardzo trwałym gryzakiem, z czasem stanie się czasoumilaczem przyciągającym wzrok, później wyzwaniem budowlanym, a także pomysłowym pudełkiem na inne skarby. U nas wieża sprawdza się od roku i Teo uwielbia ją cały czas wynajdując nowe dla niej zastosowania. Ta z DJECO jest niewiarygodnie piękna, rysunki zwierzątek są naprawdę staranie wykonane i śliczne. To idealny wielofunkcyjny prezent dla dziecka!

wieża

IMG_8541 copy IMG_8383 copy IMG_8380 copy

KOŃ NA BIEGUNACH

CENA: 449 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Najpiękniejszy koń na biegunach jakiego widziałam. Kiedy znalazłam go na ABEBE.PL zaparło mi dech. Bo wiecie to jest chyba takie spełnienie marzeń każdego rodzica o zabawce dla dziecka: coś co uwielbia maluch i co upiększa salon. Widziałam już koniki drewniane, ale takiego miętowego dużego pluszaka jeszcze nie. Konik jest mały i łatwo dziecku na niego wsiąść,  dlatego będzie trafionym prezentem już dla 9 miesięcznego dziecka. Dla mnie idealny prezent dla dziecka!

konik

IMG_8495 copy IMG_8364 copy IMG_8361 copy IMG_8345 copy IMG_8360 copy

APARAT

CENA: 42 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Mała rzecz, a taka pomysłowa. Ten aparat już udając tylko aparat byłby wspaniały, gdyż jest naprawdę ślicznym przedmiotem. Ale kiedy maluch spojrzy przez wizjer okazuje się, że kryje on kalejdoskop! I cały świat staje się nagle piękniejszy i ciekawszy. Kto wie, może ten gadżet będzie drogowskazem kariery Waszych maluchów. U nas sprawdza się świetnie, bo Teo naśladuje mamę.

aparat

IMG_8555 copy IMG_8516 copy IMG_8447 copy IMG_8438 copy

GARAŻ

CENA: 99 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Nie mogło tego drewnianego garażu zabraknąć w zestawieniu. Kolorowy, pomysłowy i piękny. Ma wszystko. A przy tym pojazdy mkną z prędkością światła po zjeździe i wracają z powrotem. Już widzę te wszystkie wyścigi. Te wszystkie otwarcia i zamknięcia niewidzialnego szlabanu. Te wszystkie podjazdy. Jeśli mamy mieć jakieś samochody w naszej kolekcji to na pewno zaczniemy od takich pięknych. I zaparkowanych w garażu. Super prezent dla dziecka!

garaż

IMG_8478 copy IMG_8480 copy

SORTER

CENA: 99 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Jedna z pierwszych angażujących zabawek jakie możemy podarować maluchowi. Dopasowywanie kształtów może dziecko pochłonąć na długie minuty. Jednocześnie to świetna stymulacja sensoryczna. Dziecko poznaje kształty, kolory, a do tego mieszkańców podwodnego świata. Pudełko jest spore, więc nie będzie dziecku łatwo pogubić elementy układanki. U nas to prawdziwy hit!

sorter

IMG_8461 copy IMG_8466 copy IMG_8470 copy IMG_8535 copy IMG_8537 copy

KLOCKI MAGNETYCZNE

CENA: 26.90 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Mały zestaw klocków magnetycznych jest bardzo niepozorną zabawką. Pomijam to, że piękną. Pomijam to, że zmieści się do torebki i łatwo można ją wszędzie zabrać. Najważniejsze jest to, że klocki się łączą na magnes, czyli…! Możemy tę zabawkę zabrać w podróż. Genialne! Dziecko ma czym zająć się w samolocie, w samochodzie, w pociągu. Nie dziękujcie mi. Bardzo proszę 🙂

magnes

IMG_8453 copy IMG_8454 copy

STRAŻ POŻARNA POCIĄG

CENA: 65 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Coś dla prawdziwych mężczyzn. Pociąg a do tego Straż Pożarna. To nie może się nie udać. Piękna drewniana zabawka, która jest ozdobą pokoju, kiedy nie przemierza bezdroży dywanów. Wagoniki łączą się za pomocą magnesów, więc można pojechać jedną kolejką albo doczepić ich więcej. Zestaw z czasem może rozrosnąć się bo firma JANOD w ofercie ma więcej elementów. Naprawdę wspaniały prezent dla małego dziecka!

straz

IMG_8413 copy IMG_8406 copy

PCHACZ PAW

CENA: 39,90 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Ten pchacz jest dowodem na to, że najpiękniejsze zabawki nie muszą być drogie. Dziecko około roczku bardzo ucieszy się z takiego przyjaciela i pomocnika w pierwszych stawianych samodzielnie krokach. Kijek do pchania odczepia się, więc paw może również samodzielnie zdobić półkę w pokoju. Podczas poruszania się ozdoby na piórach kręcą się przyciągając wzrok dziecka i zachęcając do pchania zabawki. Strasznie piękna rzecz, bardzo polecam!

paw

IMG_8524 copy IMG_8519 copy IMG_8400 copy

PUZZLE DO KĄPIELI

CENA: 55 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Jedna z moich ulubionych kategorii zabawek, gdyż mój synek uwielbia kąpiele. Zresztą chyba jak większość dzieci. Te kolorowe puzzle po namoczeniu wodą trzymają się powierzchni wanny i ożywają. Stają się stymulującą rozwój rozrywką. Dziecko może samodzielnie układać swoje historie, albo wpatrywać się w obrazki układane przez mamę. Wsłuchiwać się w kreatywne historie opowiadane przed snem. Myślę, że takie puzzle zachwycą dzieci od wczesnych miesięcy.

puzzle

IMG_8489 copy IMG_8530 copy IMG_8561 copy

KACZKI

Cena 105 zł

Zabawkę kupisz TUTAJ

Uwielbiam te kaczki z kilku powodów. Po pierwsze są piękne i kolorowe. Po drugie były jedną z pierwszych zabawek, które zajęły Teo na dłużej. Uwielbia układać takie wieże, koncentruje się przy tym i skupia. Po trzecie jak wszystko, mogą służyć jako gryzaczki, kiedy wychodzą ząbki. To fajny prezent dla dziecka bo posłuży na różnych etapach rozwoju.

 

kaczki IMG_8430 copy IMG_8552 copy

 

 

kids-template-02

Kod obowiązuje do 11.12.2016 do 23:59

 

Nie ma więcej wpisów