Znacie YOPE? To kolejna polska marka naturalnych kosmetyków, która robi wspaniałą robotę: produkty codziennego użytku z dobrymi składami i o fenomenalnych zapachach. Znacie ich środki czystości, mydełka do rąk i balsamy z pompką? U mnie stoją w kuchni i łazience (wanilia i bergamotka to moi faworyci). Jeśli nie, to musicie to nadrobić. Powodów jest kilka. Przede wszystkim naturalne składy, bez slsów, bez parabenów, bez całego tego niepotrzebnego dziadostwa. Po drugie zwierzątka na opakowaniach, no kto się oprze tym zwierzątkom? Czyli produkty mogą zdobić łazienkę i kuchnie, bez konieczności przelewania produktów. Kiedy się skończą wystarczy dokupić wkłady. Po trzecie zapachy, oryginalne, naturalna, świeże i trwałe. W repertuarze wanilia z cynamonem, bergamotka, werbena, minerały, miód, figa, imbir, szałwia, goździk. Po umyciu rąk mydełkiem zapach jest z nami dłuższą chwilę. Uwielbiam no!

IMG_9619
IMG_9632 IMG_9630 IMG_9627

 Od 09.01 pojawią się w sprzedaży kremy do rąk w różowych (hurra) tubach. Są po prostu prze prze przepiękne i pachną obłędnie. Do wyboru: imbir i drzewo sandałowe (z sówką) szałwia i zielony kawior (chyba to jest piesek) herbata i mięta (ze słoniem, ten zapach to mój faworyt). Tuby są wielkie i wydajne, więc posłużą dłużej. Produkty są naładowane olejkami i dobroczynnymi substancjami. Natomiast pozbawione są olejów mineralnych, slsów i parabenów. Komunikacja marki mnie zachwyca, jest spójna, piękna i nienachalna. Ale super jest to YOPE!

IMG_9727 IMG_9713 IMG_9712 IMG_9711 IMG_9625

hair replacement systems in UK

Produkty YOPE kupicie online TUTAJ LISTA SKLEPÓW, ja kupowałam na www.mintshop.pl, ale w dużych miastach produkty można nabyć (i powąchać ) w wielu sklepach np: Home&You.

 

 

Nie ma więcej wpisów