Idzie wiosna i o wiośnie będzie ten post. O zmianach w garderobie, w kosmetykach, w ciele. O sporcie bo w związku z tym, że ja się na blogu nie uzewnętrzniam to nawet nie wiecie, że ja sport kocham szalenie. I to jest pasja, która wyprzedza nawet podróżowanie. Także o tym wszystkim co mi się w tym miesiącu spodobało będzie teraz i tutaj. Zapraszam!

packshot-styczen-01

1. Balsam do ust RESIBO – otula usta niczym kołderka. Pięknie pachnie i jest pyszny w smaku. Resibo zapewnia, że można go zlizywać, bo składniki są prawie całkowicie naturalne. Nie jestem jakąś wielką fanką balsamów do ust, ale w Tyrolu mi się bardzo przydał. 

2. Pianka FEMI STORIES– Cała nowa kolekcja Femi powala, wezmę wszystko, niech tylko się pojawi w sklepach. Najbardziej do gustu przypadły mi pianki z długim rękawem, jeszcze ich nie ma w sprzedaży, ale wyczaiłam na insta, że mają 1mm. Chcę je sprawdzić bo wybieram się na 2 miesiące surfingu w tym roku! hurra!

3. Naszyjnik i boho opaska do włosów PANAMA JEWELS – były delikatne bransoletki, a teraz jest nowość, super śliczne naszyjniki, które mogą być również boho opaską do włosów. Ja noszę na co dzień, ale sprawdziłyby się również jako ozdoba ślubna. 

4. Spódnica ZARA – ta spódnica to wiosna, nie mogłam się jej oprzeć w Maladze

5. Zapach DIPTIQUE Galilu – kocham niszowe zapachy, ostatnio spędziłam super czas w Galilu na Koszykowej i zakochałam się w Diptique o zapachu krzaków porzeczki, ale że te flakoniki kolekcjonuję od dawna, to polecam wszystkim. To są dość bezpieczne zapachy, przyjemnie znaleźć coś dla siebie. 

6.  Kubek MRSOSTROVIA– uwielbiam konto tej dziewczyny na instagramie, teraz tworzy także ręcznie malowane kubki, chcę go!

7.  Buty NIKE AIR MAX KIDS – idealne buty dla mojego synka, nie mogłam znaleźć nic co wpadłoby mi w oko, aż do chwili spotkania z tymi air maxami

8. Mata do Jogi Miamiko – nie ma ładniejszych mat do jogi na rynku, do tego są one ekologiczne i wygodne, must have!

9.  Kapelusz Nick Fouquet – obłędnie piękny i przerażająco drogi. Kapelusze tego Pana są obiektem moich westchnień od lat. Niesamowite formy, mega kunszt!

10.  Batony Foods by Ann – Ostatnio zamówiłam sporą dostawę zdrowych przekąsek z Foods by Ann, żeby mieć po bieganiu i baton o smaku kakao z macą smakuje perfekcyjnie. Polecam bardzo, będziecie zaskoczeni.

Nie ma więcej wpisów