Zbliża się Dzień Dziecka. Zanim miałam Teo uwielbiałam robić prezenty najbliższym maluchom, ale nie wiedziałam gdzie kupuje się te ładne. Zazwyczaj lądowałam w Smyku ze smętną miną błądząc po plastikowym szajsie. Już w czasie ciąży zaczęłam poznawać wyjątkowe dziecięce marki i odtąd staram się regularnie przedstawiać je na blogu. Kreatywne zabawki dopracowane w każdym szczególe, piękne kolory, cudowne materiały, jakość. To cechy wspólne dobrych produktów dla dzieci. Wybrałam dzisiaj selekcję produktów, która podoba się mi i spodobałaby się mojemu 2 letniemu synkowi. Kierowałam się przydatnością w podróży lub podczas zbliżających się wakacji. Mam nadzieję, że skorzystacie z moich propozycji nie tylko w dzień dziecka, ale przy najbliższej możliwej okazji obdarowania maluszka. musthaveluty

 

1. KOŁO DO PŁYWANIA JEDNOROŻEC

Miłość od pierwszego wejrzenia. W zeszłym sezonie takie dmuchane cuda robiły furorę na Instagramie, teraz już w wersji dla maluszków.

 

2. ZABAWKI NA PLAŻĘ QUUT

Kreatywne zabawki na plażę, które rozwijają wyobraźnie. W ładnych kolorach, wykonane z wysokiej jakości materiałów, składane, zwijane, zajmujące minimalną ilość miejsca.

 

3. DREWNIANE KLOCKI Z MATĄ DO ZABAWY JANOD

Idealna zabawka, bo wszystkie drewniane klocki w zestawie pakują się same do maty na której można się nimi bawić. Bardzo sprytne i ulga dla wszystkich rodziców, którzy na co dzień na kolanach zbierają klocki po pokoju.

 

4. BIDON

Mniejszy prezent, ale jakże przydany. Teo pije wode non stop i taki bidonik z rurką ma zawsze przy łapce. Można zainstalować na pałąku wózka. Woda w większości przypadków nie wylewa się, a rurka jest zapasowa.

 

5. PLECAK

Wiadomo, że podróżnik musi mieć plecak w którym wozi drobne przekąski i książeczki. Ten spodobał mi się wyjątkowo, jest przepiękny.

 

6. HULAJNOGA MINI MICRO

Kwestię hulajnogi zgłębiałam pół roku temu. Przeczytałam o hulajnogach, rowerkach i jeździkach wszytsko. I wybór padł na Mini Micro. Hulajnoga została polecona mi przez 43 osoby komentujące moje zapytanie na Instagramie. Sporo. I to był świetny wybór mimo wysokiej ceny. Hulajnoga jest leciutka (waży ok 2 kg), składana (mieści się na luzie w walizce), ma dodatkowo niskie siedzisko na bobasa, doczepianą przednią kierownice. Każda część ma regulowaną wysokość. Jest solidnie zrobiona i na żywo bardzo piękna. Polecam bardzo na taki większy lepszy prezent dla dziecka, myślę, że będzie szał.

 

7. KOSZULKA NA PLAŻĘ LASSIG

Koszulka przeciwsłoneczna na plażę, którą sami mamy i używamy codziennie. Jest super, gdyż oprócz tego, że chroni maluszka, to nie ma żadnych wzorów i napisów, jest gładka i piękna. Zazwyczaj te dziecięce są strasznie pstrokate.

 

8. DREWNIANE MAGNESY MUDPUPPY

Fajne magnesy zwierzaczki. Można zabrać w podróż i przyczepiać w nowym pokoju czy mieszkaniu. Udawać odgłosy zwierząt, opowiadać historię i świetnie się bawić.

 

9. WIEŻA JANOD

Jedna z ulubionych zabawek z Teo w historii. Mamy taką wieżę od roku i jest ciągle w użyciu. Kiedy dziecko jest małe ustawia jeden klocek na drugi, później budując coraz wyższą budowlę, z czasem wkłada jeden w drugi, a później zauważa ilustracje na bocznych ściankach i słucha historii opowiadanych przez rodziców. Produkt składa się w małą i dość lekką kostkę więc można zabrać w podróż. My jedną taką wieżę mamy teraz ze sobą na Wyspach.

 

10. TRAMPKI NATIVE KIDS

Produkt może nie jest wymarzonym prezentem dla maluszka, ale dla mamy na pewno już tak. O żaden produkt nie pytałyście mnie tak często jak o te buciki. To gumowe trampeczki Native. Teoś nosi już drugie, bo poprzednie służyły nam cały sezon letni. Są super lekkie, bardzo piękne, nie obcierają, idealne na lato i na plażę.

 

 

 

 

Nie ma więcej wpisów