W ramach projektu “Face Your Day” przygotowanego razem z Huawei pokażę Wam, jak smartfon Huawei P10 sprawdza się jako aparat w czasie podróży. Dzisiaj zaprezentuję jeden dzień, który spędziliśmy na Mazurach, z pogodą zmieniającą się jak w kalejdoskopie, jednym bardzo ruchliwym dzieckiem i wymagającym do fotografowania światłem. Jak poradził sobie smartfon Huawei P10? Moim zdaniem bardzo dobrze. Jego największą zaletą jest rewelacyjne rozmycie tła oraz świetna jakość zdjęć fotografowanych w trudnych warunkach oświetleniowych. Tam, gdzie inne smartfony prezentują już tylko ziarno, Huawei P10 dowozi piękną jakość, intensywne i świetnie odwzorowane kolory.
Nie straszne mu również bure niebo i deszcz, nadal wszystko działa bez zarzutu. Jeśli chodzi o rozmycie, to poniżej nie zobaczycie go tak dużo jak w poprzednich postach, które współtworzyłam z Huawei,
bo chciałam zaprezentować inne cechy optyki Huawei. Dzięki temu przekonacie się, jak wszechstronny jest to smartfon. Zapraszam więc na podróż po Mazurach.

cof

Folwark Bielskie

 

IMG_1148 copy

Dzień zaczęliśmy w Folwarku Bielskie, pięknym, nowym miejscu na Mazurach. Było dość chłodno
i ciemno, ale zjedliśmy pyszne śniadanie i wypiliśmy aromatyczną kawę i od razu wszystko wydało się lepsze. Huawei P10 doskonale radzi sobie ze zdjęciami wnętrz, co można zobaczyć na pierwszym ujęciu. Kolory są intensywne, wnętrze jest jasne, mimo iż poranek był dość ciemny. Zdjęcie z kawą zrobiłam
w trybie małej przysłony, ale nie chciałam mocno rozmytego tła, bo budynek w tle bardzo mi się podobał, dlatego fotografowałam z przysłoną 4.5, wyszło świetnie!

edf

Jabłoń Lake Resort

Jeszcze tego samego dnia mieliśmy w planach przenosiny do kolejnego pięknego miejsca, dlatego obiad zjedliśmy w Jabłoń Lake Resort. Cudowne miejsce. Nasz mały podróżnik nie był w stanie usiedzieć
na miejscu. Huawei P10 doskonale radzi sobie z takimi nieuchwytnymi celami i bardzo rzadko traci celność. Prawie każde zdjęcie, jakie zrobiłam Teo było ostre, a tło pięknie rozmyte. Mimo, że dziecko uciekało. Smartfon świetnie radzi sobie ze zdjęciami wnętrz, co widać poniżej, nawet kiedy za oknem jest dość ciemno i buro. Jeśli lubicie fotografować jedzenie czy kawę to polecam zdjęcia w trybie małej przysłony i ujęcia pod kątem 45 stopni z fokusem na napój. Natomiast talerze z jedzeniem najlepiej prezentują się fotografowane z góry, blisko okna w trybie klasycznym. Zobaczcie jak smakowicie wygląda ta gęś!

edf

Jabłoń Lake Resort

edf

Jabłoń Lake Resort

IMG_1093 copy IMG_1103 copy

edf

Jabłoń Lake Resort

Processed with VSCO with a5 preset

Stare Juchy

Zmiana krajobrazu i zmiana pogody! Wyszło słońce! Mazurskie widoki są jedyne w swoim rodzaju. Te konie, ta zieleń, błękit nieba i jezioro w tle? Po prostu musieliśmy stanąć i zrobić kilka zdjęć. Fotografowałam Huawei P10, nie używałam żadnego specjalnego trybu, po prostu robiłam zdjęcia. Kolory są tak soczyste a detale tak ostre, że trudno uwierzyć iż to smartfon!

IMG_1227 copy

Dzień dobry z Lawendowa! To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc, w jakich byliśmy. Rodzinne, klimatyczne, otoczone jabłoniami, relaksujące! Zawsze, kiedy jestem w nowym miejscu
to pierwszą godzinę spędzam ze smartfonem w rękach i fotografuję wszystko. Każdy zakamarek. Sprawdzam kadry, nie mogę się nacieszyć. Tak było i w Lawendowie. Pogoda dopisała, czuliśmy się świetnie. Zdjęcia przygotowałam Huawei P10 i znowu mnie nie zawiódł. Wnętrza? Jasne i wyraziste! Drzewa owocowe? Bez problemu, obiektyw pięknie rozmywa tło i prezentuję gałęzie na pierwszym planie. Zachód słońca? Proszę bardzo! Zdjęcia są w rewelacyjnej jakości, mimo iż było już ciemno nie pojawiło się ziarno. Kolory są intensywne i dokładnie takie, jak widziałam na własne oczy. Zdecydowanie Huawei P10 dał radę w tych warunkach.

IMG_1235 copy

IMG_1259 copy IMG_1300 copy IMG_1302 copy IMG_1303 copy
IMG_1306 copy IMG_1307 copy

Jeden dzień polskich wakacji, a mieliśmy do czynienia z dość mrocznym, ale smakowitym porankiem, deszczowym przedpołudniem i słonecznym popołudniem. Zaprezentowałam Wam, jak świetnie Huawei P10 radzi sobie ze zdjęciami wnętrz, ze zdjęciami jedzenia, dziecka w ruchu i architektury. Fotografując zarówno w słoneczny,jak i deszczowy dzień. Jestem bardzo mocno przekonana, że ten smartfon to doskonały wybór jako jedyny aparat zabierany na wakacje. Radzi sobie doskonale!

Post powstał we współpracy z marką Huawei.

Nie ma więcej wpisów