Jeśli nadal myślicie, że Zakopane to tylko kierpce, parzenice, obrusy i zatęchłe wnętrza, to spieszę pocieszyć, że zupełnie NIE. Zakopane to miasto, które totalnie odżyło jeśli chodzi o design i świetne miejsca. Przykładem tego jest piękny pensjonat VILLA NOVA położony przy samych Krupówkach. Wnętrza zachwycają, Od progu wrażenie robi recepcja z drewnianymi nartami podwieszonymi do sufitu, przytulne saloniki na półpiętrach czy retro sala zabaw dla dzieci. VILLA NOVA to niewątpliwie miejsce z duszą. Nie mam tak dużo zdjęć jakbym chciała, gdyż podczas pobytu w Zakopanem przygotowywałam pewien projekt, ale mam nadzieję, że te co są zaprezentują Wam jak to miejsce jest piękne i wyjątkowe.

IMG_8240 copy IMG_8288 copy IMG_8311 copy IMG_8347 copy

Wybrałyśmy pokój rodzinny. Pokój był bardzo duży, miał dwuosobowe łóżko, biurko, sofy ze stolikiem i przeszkloną łazienkę. Ja takich łazienek bardzo nie lubię, bardzo i krępują mnie. Takie same były w PURO, no i juz wtedy wiedziałam, że to nie jest rozwiązanie dla mnie. Więc dla mnie łazienka na minus, ale wiem, że dla kogoś to może nie być problem. Pokoje są super czyste, nasz miał piękny widok na Giewont i Krupówki. Do dyspozycji gości są saloniki na piętrach, dość małe, takie na jedną rodzinę lub jedną grupę znajomych. Na piętrze jest również salka zabaw dla dzieci z pięknymi retro zabawkami. Jest również wielka sala śniadaniowa z pięknym widokiem na góry. W sali śniadaniowej jest również sala zabaw dla dzieci. Śniadania serwowane są na sposób tradycyjny: są sery, parówki, jogurty, pieczywo, jajka. Trochę brakowało mi zdrowych opcji, ale moja przyjaciółka była totalnie w niebie. Można przygotować sobie pyszną kawę. Atmosfera przy śniadaniu jest miła i kojąca. Miejsce będzie idealne dla szukających w Zakopanym świetnie zlokalizowanego miejsca z pięknym designem.

IMG_8310 copy IMG_8299 copy IMG_8291 copy IMG_8288 copy IMG_8286 copy IMG_8250 IMG_8243 copy IMG_8235 copy

VILLA NOVA

-świetna lokalizacja

-pokoje z balkonami

-piękny design

-salka zabaw dla dzieci

-tradycyjne śniadania

-domowa atmosfera

 

VILLA NOVA

Staszica 8A, Zakopane

WWW

REZERWACJE

Więcej wyjątkowych miejsc oraz 7 przewodników po moich ukochanych miastach znajdziecie w moim premierowym albumie Sztuka Pobytu dostępnym w moim sklepie.

VILLA NOVA - nowoczesny design przy Krupówkach
8.5OCENA TRAVELICIOUS
LOKALIZACJA10
DESIGN9
ŚNIADANIE8
ATRAKCJE7
Nie ma więcej wpisów