Uwielbiam Zakopane i wielokrotnie pisałam o pięknych miejscach w tym mieście. Tym razem spędziłam bardzo intensywny czas jesienią, aby przygotować dla Was wyjątkowy, bardzo nietypowy PRZEWODNIK PO PODHALU z marką Lech. W wyniku podhalańskich inspiracji oraz fascynacji Tatrami i całym regionem, powstała również nowoczesna, limitowana edycja puszek Lecha z górskimi widokami autorstwa polskich designerów, którzy góry mają we krwi.

W Przewodniku znajdziecie polecane przeze mnie przytulne hotele, najciekawsze atrakcje, najpyszniejsze podhalańskie dania oraz namiary na wspaniałe lokalne biznesy i rękodzieło. To jeden z najciekawszych projektów w jakich brałam udział w tym roku i mam nadzieję, że Przewodnik sprawi, ze Wasz pobyt w Zakopanym tej zimy będzie totalnie niezwykły.

CAŁY PRZEWODNIK PO PODHALU DO POBRANIA TUTAJ

Podczas wyjazdu jedno z miejsc szczególnie przypadło mi do gustu, a mowa o Villi Folk 11. To przepiękne, kameralne miejsce pod Zakopanym. Położenie Villi jest wyjątkowym plusem, gdyż widok z tarasów należy do jednych z najpiękniejszych w okolicy. Od progu przywitała nas przemiła recepcjonistka i tak było już przez cały pobyt. Cała obsługa w Villi Folk 11 jest bez zarzutu i sprawia, że pobyt jest niezapomniany. Villa Folk 11 to miejsce, gdzie nowoczesny design spotyka się z tradycyjnym górskim rękodziełem. To połączenie tworzy bardzo przytulny klimat, dokładnie taki w jakim chce się spędzać zimowy czas. W Villi Folk znajdziecie lobby, sale śniadaniową, strefę relaksu z sauną, mały pokój zabaw dla dzieci, a także świetnie zaprojektowane pokoje, część z tarasami, z widokiem na szczyty Tatr.

IMG_8219 copy IMG_8211 copy IMG_8208 copy IMG_8166 copy IMG_8232

Wybraliśmy pokój z tarasem, składający się z podwójnego (bardzo wygodnego) łóżka, stolika, szafy oraz łazienki. A także przestronnego tarasu z widokiem na okolice i Tatry. Cudownie budzić się i widzieć pasma gór za oknem. Poranki to jeden z najpiękniejszych momentów w Villi Folk. Zapach kawy i pyszne,  zdrowe śniadanie, którym można delektować się niespiesznie.

VILLA FOLK 11

REZERWACJE

-przytulny, kameralny pensjonat
-przepiękny widok z tarasów
-świetne śniadania
-strefa relaksu z sauną
-kącik zabaw dla dzieci
-piękny design
-przemiła obsługa

 

IMG_8195 copy IMG_8201 copy IMG_8179 copy IMG_8185 copy IMG_8188 copy IMG_8177 copy IMG_8204 copy

IMG_8170 copy IMG_8169 copy IMG_8168 copy IMG_8228 copy IMG_8226 copy IMG_8225 copy IMG_8224 copy

CAŁY PRZEWODNIK PO PODHALU DO POBRANIA TUTAJ

Zakopane może Was totalnie zaskoczyć swoim zimowym i nowoczesnym obliczem. Zjecie podczas pobytu przepyszne dania, kupicie najpiękniejsze lokalne rękodzieło, ale trzeba wiedzieć, gdzie iść. Podczas mojej jesiennej wyprawy przetestowałam kilkadziesiąt miejsc i adresów, aby wybrać dla Was te najlepsze i najciekawsze. Towarzyszyło nam w wyprawie piwo Lech w pięknej zimowej odsłonie puszek. Koniecznie sprawcie sobie takie zimowe towarzystwo.

IMG_8101 copy IMG_8062 copy IMG_8069 copy IMG_8272 copy IMG_7945 copyIMG_7907 copy IMG_7861 copy IMG_7948 copy IMG_8321 copy
IMG_8133 copy IMG_8109 copy

CAŁY PRZEWODNIK PO PODHALU DO POBRANIA TUTAJ

Więcej wyjątkowych miejsc oraz 7 przewodników po moich ukochanych miastach znajdziecie w moim premierowym albumie Sztuka Pobytu dostępnym w moim sklepie.

Villa FOLK 11- wymarzone miejsce na urlop w Tatrach i nietypowy przewodnik po PODHALU
9.7OCENA TRAVELICIOUS
LOKALIZACJA9
DESIGN10
ŚNIADANIA10
Nie ma więcej wpisów