must have stycznia

1. 5 minute Journal

Dziennik, którego wypełnienie zajmuje jedynie 5 minut. Rano 3 minuty a wieczorem 2. Zainspirowany psychologią pozytywną, pomaga rano dobrze rozpocząć dzień i kłaść się z poczuciem satysfakcji.

2. HOME SPRAY

Bardzo popularna sprawa w Hiszpanii, to zapachy do domu, perfumuje się pościel, wnętrza oraz tekstylia. Ten z Zara Home mieliśmy w każdym wynajmowanym mieszkaniu.

3. Lakier do paznokci YSL

Bronze Fever odkryłam szukając czegoś na Święta, kiedy nie było miejsc w żadnym salonie paznokci. Kolor jest obłędny i trwały, drobinki mienią się spektakularnie.

4. Stołek WESTING

Drewniany stołek w stylu azteckim, naturalny, piękny i odmieniający wnętrze.

5. Mata Join in Me

Nowy Rok, to nowe postanowienia, może będą nim ćwiczenia na pięknej macie? Ta jest super!

6. Biżuteria ANIMAL KINGDOM

Zakochałam się w tej biżuterii, możecie zobaczyć ją na moim nadgarstku na każdym ostatnim zdjęciu na Instagramie. Kolczyki są subtelne, ale widoczne, dodają szyku, ale prawdziwym hitem są turbo mieniące się bransoletki. Na żywo robią mega wrażenie!

7. Bielizna MISS LIBERTE VARSOVIE

Mój świąteczny hit! Polska bielizna uszyta jak ta z najwyższej półki, rewelacyjnie wygląda i jeszcze lepiej robi co ma robić. Niezwykle wygodna i modelująca. Cudo!

8. Rower EMBASSY

Zima to doskonały moment na zakup rowera, gdyż ceny spadają, a my myślimy głównie o puchówkach i herbacie. Rower może spokojnie poczekać do marca, a wybór jest duży! Mi spodobał się ten Embassy i sama planuję go nabyć w najbliższym czasie.

9. Łyżwy Figurowe

W Warszawie zimą jest tyle okazji do jazdy na łyżwach jak w żadnym innym mieście. Mamy piękne lodowisko na Starym Mieście, pod Pałacem Kultury, czy na Stadionie Narodowym. Jeśli kochacie jazdę tak jak ja to te figurówki, na pewno będą dobrym pomysłem na sezon.

10. HAPPY PLANNER

Dobry organizer to mój must have, ten jest ekstra, bo kupujemy wkłady i możemy dowolnie wpinać i wypinać kartki, aby nie dźwigać ciężarów.
Nie ma więcej wpisów