IMG_0598 copy IMG_0564 copy IMG_0543 copy

Przyznam, że nigdy wcześniej nie słyszałam o koncepcie hoteli biznesowych, tym bardziej zaciekawiło mnie, że jeden z fajniejszych jest właśnie w Warszawie. Hotel biznesowy to połączenie usług hotelowych z wygodą własnego mieszkania z kuchnią, salonem i wygodnym łóżkiem. Pokoje wynajmuje się przeważnie długoterminowo, na tygodnie bądź miesiące. A ceny są wtedy bardzo konkurencyjne w stosunku do innych rozwiązań tego typu. Dodatkowo nie ma kaucji, nie płaci się rachunków, nie podpisuje się długoterminowej umowy a w cenie jest sprzątanie raz w tygodniu.  Varsovia Apartamenty Jerozolimskie spełniają wszystkie kryteria hotelu biznesowego. Dla mnie jedynym minusem jest lokalizacja, dość daleko od miejsc, które lubię, ale za to blisko biznesowych potrzeb: komfortowy dojazd na lotnisko, blisko do Centrów Biznesowych na  Domaniewskiej oraz na Alejach Jerozolimskich czy na Woli. Jeśli przyjeżdżacie do Stolicy w interesach, to pewnie do siedzib dużych firm kierujecie pierwsze kroki, a te są niedaleko.
IMG_0519 copy IMG_0521 copy IMG_0523 copy IMG_0534 copy IMG_0528 copy IMG_0535 copy IMG_0541 copy IMG_0550 copy IMG_0552 copy

Apartamenty Jerozolimskie odwiedziłyśmy z przyjaciółką i najbardziej przypadł nam do gustu mały superior z olbrzymim tarasem. OLBRZYMIM! Ale bardzo przyjemny jest również junior suite z osobną sypialnią oraz apartament, który jest po prostu dużym, dobrze urządzonym mieszkaniem. Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to 114 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 21m2 do 60 m2. Pokoje urządzone są stylowo i komfortowo, niczego gościom biznesowym nie zabraknie. Wszystkie apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny, telewizor, telefon, przestronne szafy wnękowe, zasłony black-out, które nie przepuszczają światła dziennego oraz dwie linie kosmetyków – poranne oraz wieczorne. Goście mogą również korzystać z całodobowej recepcji, samoobsługowej pralni oraz bezprzewodowego Wi-Fi. Obsługa jest super uprzejma i uczynna, jeśli goście czegoś potrzebują to na pewno uda się sprostać oczekiwaniom. Sam budynek jest bardzo ciekawą bryłą i przyciąga wzrok na dzień dobry. Goście mogą korzystać z parkingu, samochód jest tutaj niezbędny. Fajnie, że w każdym apartamencie jest w pełni wyposażona kuchnia, bez problemu można sobie coś ugotować. W porze śniadaniowej dostępne jest śniadanie i świeżo parzona kawa, które można zabrać ze sobą. Bardzo mocną stroną pokoi są super wygodne łóżka, szczególnie w pokojach z wydzieloną osobą sypialnią oraz zaciemniające zasłony. W przypadku jet lagu lub chęci odpoczynku w dzień są wybawieniem.

IMG_0604 copy IMG_0572 copy IMG_0556 copy IMG_0554 copy IMG_0580 copy

IMG_0561 copy IMG_0564 copy

VARSOVIA APARTAMENTY

REZERWACJE

oryginalny koncept hotelu biznesowego

doskonały wybór na długie pobyty

wygodne apartamenty z kuchnią

szybki Internet

świetne dla gości biznesowych potrzebujących warunki do pracy

lokalizacja oddalona od Centrum i rozrywek, ale w pobliżu Centrów Biznesowych

bardzo uprzejma i pomocna obsługa

OCENA TRAVELICIOUS
8.4Wynik ogólny
LOKALIZACJA6
POKOJE9
DESIGN8.5
BIZNES10
Nie ma więcej wpisów