Kocham Instagram, ale nowość. Uwielbiam jak bardzo rozwijam się fotograficznie i ilu rzeczy nauczyłam się dzięki śledzeniu świetnych profili. Już nie wspomnę o wyjątkowych znajomościach, które nawiązałam. Ta platforma niesamowicie zbliża i skraca dystans! Dzisiaj kolejna dawka inspiracji, konta które zachwyciły mnie w ostatnim czasie. Wspaniałe, warte uwagi, bardzo inspirujące. Liczyłam na to, że uda mi się stworzyć listę tylko polską, ale jednak musiałam się z Wami podzielić moimi ulubionymi profilami zagranicznymi. Świeże podejście i innowacyjność to to co wyróżnia konta wymienione poniżej. To nie są dziewczyny, które kogoś kopiują, ale wyznaczają swoją ścieżkę i za to je lubię. Zawsze mogę spodziewać się czegoś pięknego, kiedy pojawia się post.

wild. rocks

Ola tworzy cuda z kwiatów. Totalnie nowe podejście. Jej zdjęcia to bardziej obrazy i wytwór kreatywności, a mniej pokazywanie rzeczywistości. Uwielbiam to. Tubki z których wypływają płatki kwiatów? Zabawa fakturami? Tutaj to wszystko jest. Dodatkowo Ola prowadzi na stories korki z insta i zdradza tajniki prowadzenia konta, które cieszy się sukcesami.

Screen Shot 2018-05-30 at 09.16.50

cam_myy

Eteryczna, delikatna, bardzo wrażliwa dziewczyna. Ma taki niesamowity pozytywny vibe. Jej zdjęcia wyróżniają się bardzo retro zacięciem. Mają taką niebywałą poświatę zdjęć robionych o wschodzie słońca. Nie do podrobienia!

Screen Shot 2018-05-30 at 18.58.20

warsawjungle

Warszawskie mieszkanie, a klimat jak w najpiękniejszych palmiarniach jakie widziałam w życiu. Urzekające zdjęcia zieleni w mieszkaniu, w którym po prostu żyję się lepiej. Uwielbiam i zawsze czekam na nowe zdjęcie.

Screen Shot 2018-05-30 at 09.18.06

qmamkasze

Maia gotuję, ale też pięknie żyje. Uwielbiam jej profil za niezwykłe i wartościowe opisy oraz mantry które dodaje do nich. Zawsze na końcu pod zdjęciem. Bardzo trafne, bardzo dające do myślenia, poprawiające dzień. Bije od tej dziewczyny niesamowita aura.

Screen Shot 2018-05-30 at 09.19.07

theblondeflamingo

Polka mieszkająca w Londynie. Podróżuje po świecie i łamie serce swoimi kolorowymi zdjęciami z najpiękniejszych destynacji. Prywatnie niezwykle ciepła i skromna osoba, która jeszcze nie wie, że podbije świat. Cudo.

Screen Shot 2018-05-30 at 09.23.17

jdfashionfreak

Zupełnie inna moda, zupełnie inne stylizacje. Totalnie świeże spojrzenie i mega kreatywne stylizacje. Kiedy myślisz, że nigdy nie założyłabyś cekinów w kolorach jednorożca ona to robi i ma w tym tyle klasy. Bardzo lubię jej zdjęcia i zgaszone kolory.

Screen Shot 2018-05-30 at 14.41.56

tezzamb

Jedna z moich ulubionych dziewczyn na IG, zdecydowanie TOP 5. Podróżuje i pokazuje modę, mieszka w NYC. Ale. Ona ma jaja. Kiedy wszyscy prężą się w jednakowych pozach w tych samych miejscach, ona rozwala system i robi zupełnie inne foty. Kocham też jej pojechaną obróbkę i to jaka jest fajna na stories.

Screen Shot 2018-05-30 at 18.12.19

rianne.meijer

Holenderka ze świetnym poczuciem humoru. Przepiekna, ale alternatywna. Z rockowym zacięciem. Stylizacje i widoki, to tylko dodatek do jej fajnej osobowości.

Screen Shot 2018-05-30 at 18.14.22

heleneinbetween

Podróżniczka która łamie schemat lali w rozmiarze 36. Kocham ją za otwartość, za świetne teksty i pokazywanie świata tak jak jeszcze nikt nie pokazał. Znajdziecie u niej dużo Europy, ale takie nietypowej, są Niemcy, jest Austria, kraje Beneluxu, a nie tylko oklepane destynacje.

Screen Shot 2018-05-30 at 18.15.54

martidamska

Uwielbiam jej zdjęcia z podróży. Zazdroszczę jej pięknych włosów i eteryczności. Relacja z Budapesztu sprawia, że chcę jechać do tego miasta. A to bym nigdy siebie nie podejrzewała:)

Screen Shot 2018-05-30 at 18.18.47

 

Zapraszam Was również do siebie TRAVELICIOUSPL

Screen Shot 2018-05-30 at 18.57.31

 

No more articles

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?