Dzięki przeziębieniom nadrobiłam w styczniu serialowe nowości i przygotowałam małe zestawienie. A co Wy mi polecacie?

The Morning Show

Moje odkrycie ostatnich tygodni. Serial o kulisach porannego programu w Stanach i aferze “Me too”, ale pokazanej z zupełnie innej perspektywy. Rola życia Aniston i świetne kreacje Whitherspoon i Carella. Obsada wskazuję na komedię, a serial jest bardzo ambitny. Jeśli kupiliście w zeszłym roku iPhone lub iPada macie roczny dostęp do Apple Tv za darmo (za filmy trzeba nadal płacić)

The Loudest Voice

Byłam wstrząśnięta po obejrzeniu “Bombshell”. Poleciłyście mi wtedy ten serial na HBO. Serial jest doskonały i bardzo dobitnie ukazuje skandal w Fox News. Russel Crowe jako Roger Ailes jest porażający.

The Spy

Serial oparty na faktach. Historia słynnego izraelskiego szpiega, który w brawurowy sposób inwigilował Syryjski rząd i wojsko. Sacha Baron Cohen stworzył rewelacyjną, dramatyczną kreacje.

The Witcher

Nie grałam w grę, nie czytałam książek i serial bardzo przypadł mi do gustu. Oczywiście jest to lekka pozycja, ale ogląda się super przyjemnie.

Wataha

Jedyny polski serial w zestawieniu, ale za to jaki. Bieszczady, nieziemskie plenery, świetne kreacje aktorskie. Watahę od pierwszego sezonu ogląda się z zapartym tchem. Uwielbiam.

Spinning Out

Świetny serial na Netlix. O morderczych treningach łyżwiarek, o poświęceniach, o rodzinie, o szaleństwie. O życiu z chorobą dwubiegunową. Do tego powalające zdjęcia i zimowe plenery.

Chilling Adventures of Sabrina

Nie wiem co ma ten serial w sobie, że widziałam już 3 sezony. Stworzony dla nastolatek, a trochę bardziej mroczny, trochę bardziej intensywny, bardzo klimatyczny. Możecie obejrzeć jako przyjemny przerywnik, ma w sobie coś innego.

Nie ma więcej wpisów