Dzień w SPA – moje ulubione miejsca w Warszawie

Na temat piękna

Kleczewska 34/2, Bielany, Warszawa

Moje ukochane miejsce na Bielanach. Wiosną i latem nie ma sobie równych bo zabiegi odbywają się w ogrodzie. W wolnostojącej wannie pod koronami drzew. Ola jest skarbnicą wiedzy o zdrowym odżywianiu, oczyszczaniu organizmu i do tego niesamowitą osobą. Jedyne takie miejsce w Warszawie!

KUO’S

Chmielna 85/87, Wola, Warszawa

Profesjonalne zabiegi, intymna atmosfera, świetnej jakości kosmetyki. KUO’S to wyższa półka gabinetów kosmetycznych, ale idąc tam macie pewność, że zajmą się Wami profesjonaliści. Polecam tam masaż KOBIDO.

Ufmed

Dobra 8/10, Powiśle, Warszawa

Niezwykłe miejsce. Na pograniczu medycyny, fizjoterapii i kosmetologii. To tam oddając się w ręce Pani Małgosi zrobicie najlepszy drenaż limfatyczny w Polsce (taki po którym spada nawet kilka cm w obwodach), poddacie się profesjonalnym masażom leczniczym, zapomnicie o bólach pleców i dziwnych schorzeniach. Polecam też bardzo ich masaż kobido! A do tego luz i przyjazna atmosfera oraz świetna lokalizacja na Powiślu.

MR AND MRS SPA

Żaryna 7, Mokotów, Warszawa

Jeśli kochacie egzotyczny klimat SPA i chcecie spędzić dzień na Bali, to jest to miejsce! Masaże, zabiegi, profesjonalna opieka, a wszystko jak na innym kontynencie. To miejsce jest świetne na wizytę z przyjaciółką lub szczególne okazje.

LUSTRE

Kruczkowskiego 4, Powiśle, Warszawa

Nowy adres na Powiślu. Eleganckie i minimalistyczne miejsce w którym skorzystacie z zabiegów na ciało i twarz.

GABINETY GALILU

Aleja Róż 8 lok. 1, Śródmieście, Warszawa

Wyciszające, odprężające i profesjonalne. Takie są Gabinety GaliLu. Skorzystacie tam w intymnej atmosferze z najlepszych zabiegów. Uwielbiam!