Inspiracje marca 2020 – seriale, programy

No daje nam w kość ten rok 2020. Dlatego spieszę z ciekawymi serialami i programami, które spodobały mi się w Marcu.

“W głowie Billa Gatesa”

Świetny program przedstawiający sylwetkę Billa Gatesa oraz próba zaprezentowania jego niezwykłego sposobu myślenia. Zadawania właściwych pytań. I dociekliwości, która nie zna granic.

“The Goop Lab”

Podchodziłam sceptycznie do tego programu, nie przypuszczałam, że wniesie coś do mojego życia. Jednak bardzo mnie zaskoczył. Szczególnie dobry jest odcinek drugi przedstawiający terapie lęków i depresji kąpielami w mroźnej wodzie i poprzez kontrolę oddechu. Goop bardzo interesująco prezentuje współczesne alternatywne terapie i problemy z jakimi mierzymy się w nowoczesnym społeczeństwie.

“Quincy”

Genialny dokument o życiu wybitnego muzyka i producenta Quincy Jonesa. Pozytywny, ciepły, niezwykle zdolny człowiek. Bardzo budujący dokument.

“Icarus”

Bardzo mocny dokument o dopingu w sporcie.

Rentowne renowacje

Lekki program o renowacjach domów na airbnb i wynajmowaniu ich z ogromnym zyskiem. Można się dużo nauczyć o hotelarstwie i wynajmie krótkoterminowym.

Cheer

Jeśli myślisz, że cheerleading to fun dla atrakcyjnych licealistek, to zobacz jak robią to profesjonaliści.

“The Game Changers”

Świetny dokument o sportowcach i diecie wegańskiej.

“Abstarkt”

Jedna z najlepszych dokumentalnych serii Netflixa. Każdy odcinek przedstawia sylwetkę twórcy, artysty, designera i jego najwybitniejsze dzieła.

“Modern Family”

Jeden z najlepszych seriali obok Friends, wzruszający i rozweselający zarazem. Świetnie zbudowane postaci, zabawne sceny, Los Angeles w tle i rodzina. Bardzo, bardzo polecam.

“Wielkie Kłamstewska 2”

Druga część rewelacyjnego serialu, tym razem do obsady dołącza Meryl Streep by dać popis genialnego aktorstwa.