Hotel THE WILD był na mojej liście od prawie roku. Cały czas przewijał się w wielu rankingach, które czytałam. W albumach. W selekcjach. No musiałam go odwiedzić. Zapowiadał się niesamowicie. Już sam kontakt na etapie rezerwacji bardzo przyjemny. Do tego hotel w cenie pobytu ma kierowce, który odwozi i zawozi gości na lotnisko. Świetna sprawa, jeśli wybieracie się na wakacje i nie chcecie wynajmować samochodu. Hotel The Wild może zachwycić. Wyróżnia się przepięknym designem, oryginalnymi rozwiązaniami, prywatną plażą, pyszną kuchnią i dbałością o detale. Jednak mnie zawiodła obsługa, niektóre zwyczaje hotelu (jak możliwość przychodzenia gości z zewnątrz, co zaburza prywatność, plus goście zajmują leżaki przeznaczone dla gości hotelowych) oraz to, że część rzeczy nie działała jak np. sprzęt sportowy. Nie miałabym nic przeciwko, ale pan z obsługi nawet nie wiedział jak mi pomóc, jak uruchomić rowerek. Obsłudze przeszkadza generalnie to, że muszą cokolwiek zrobić. Naprawdę pierwszy raz w życiu nie dopisaliśmy do rachunku napiwku, bo nie spotkało nas nic miłego od nikogo podczas 3 dni pobytu. Wszystko było problemem. Aczkolwiek nie mogę być zbyt surowa, bo obsługa się zmienia prawie co sezon, a sam hotel jest naprawdę piękny i spędziliśmy w nim bardzo przyjemny czas.

Jeśli chodzi o części wspólne to The Wild ma piękny salon ze strefami relaksu, kryte patio z leżakami, mnóstwo leżaków, baseny zewnętrzne i dostęp do pięknej plaży. Hotel przyjmuje dzieci, ale nie ma dla nich żadnych rozrywek. Po prostu można przyjechać z dziećmi. Hotel deklaratywnie ma siłownie, ale w rzeczywistości nic na niej nie działa. Jeśli chodzi o kuchnie to jest naprawdę pyszna. Śniadania w czasie covid podawane są w formie takich wielkich tac, wybiera się do tego kawę i jogurt. Bardzo fajnie. Dania z karty podawane w ciągu dnia są pyszne i świeże, naprawdę bezbłędne.

Hotel The Wild jest miejscem butikowym i bardzo dopracowanym. Różowe materace, piękne stoliki, wysokiej jakości tekstylia, dodatki, wszystko gra w doskonałej harmonii. Mimo iż podczas naszego pobytu był komplet gości, nie odczuliśmy tego. Zawsze było miejsce w restauracji czy wolny leżak przy basenie. Problem był tylko z leżakami na plaży, ale myślę, że gdyby nam bardzo zależało to znalazłby się jakiś wolny. Generalnie miejsce ma leniwą, spokojną i wakacyjną aurę. Można się zrelaksować i oderwać. A my takich miejsc szukamy na wakacjach.

THE WILD HOTEL BY INTERNI

MYKONOS

REZERWACJA

OCENA TRAVELICIOUS
8.4Wynik ogólny
LOKALIZACJA8.5
DESIGN10
KUCHNIA10
OBSŁUGA5
ATRKACJE W HOTELU8.5
Nie ma więcej wpisów