Upalnie, w pełni lata. W pełni wakacji witam Was moim must have sierpnia.

Walizka dla dziecka (Bebe Concept)

Maluszki na wakacje pakują swoje skarby, ukochane zabawki, taka piękna walizka będzie dla dziecka bardzo wygodna i od najmłodszych lat uczy je opiekowania się swoimi rzeczami.

Mgiełka do włosów (Galilu)

Ilio to nowy, letni zapach marki Diptique w wydaniu mgiełki do włosów. Ale z powodzeniem możecie używać jej jako letniego zapachu do ciała. Sercem kompozycji jest niezwykły owoc ze znany ze swoich świeżych, soczystych nut zapachowych: opuncja figowa. Bergamotka podkreśla jej żywotność, a jaśmin niuanse, zmiękczając zielone akordy delikatną kwiatową nutą. Na koniec irys dopełnia całość swoją aksamitną miękkością.

Cytrusowa świeca zapachowa (Galilu)

Cudowna letnia świeca Diptique, która do tego ma działanie odstraszające komary. Idealna, aby palić ją na tarasie w letnie wieczory.

Kubek w wisienki (Rzeczownik)

Kubek z zacięciem retro.

Peperomia argyreia (Projekt rośliny)

Rośliny można nie tylko kupić stacjonarnie, ale również zamówić z dostawą. Ważne, aby korzystać ze sprawdzonych miejsc. Ja uwielbiam Projekt Rośliny z Wrocławia.

Notes z Łukowa ( Zachęta)

Przepiękna inicjatywa zaklęta w minimalistycznym notesie.

Ręcznie szyty notes wykonany z papieru recyklingowego i srebrzystych opakowań po kawie. Kolektyw introligatorski i mikromarka zainicjowana przez artystkę Pamelę Bożek. Kobiecy kolektyw tworzą: Zaira Avtaeva, Zalina Tavgereeva, Liana Borczaszvilli, Makka Visengereeva i Ajna Malcagova, mieszkanki Ośrodka dla Cudzoziemców i Cudzoziemek w Łukowie. Celem projektu jest wsparcie ekonomiczne osób oczekujących wraz z rodzinami na przyznanie ochrony międzynarodowej. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia “Dla Ziemi”, które udzieliło projektowi osobowości prawnej, możliwe jest zatrudnienie autorek notesów posiadających pozwolenie na pracę.

Senecio rowleyanus (Projekt rośliny)

Niewymagająca roślina, która kocha słońce, a prezentuje się basniowo.

Sukienka kimono (Aure The Label)

Polska marka w letniej kolekcji ma wybór rzeczy, które mnie zachwyciły. Stonowane kolory, piękne kroje i naturalne materiały.

Ceramiczny wazon w chmurki (Cloudmine)

Przepiękny wazon, totalnie skradł moje serce.

Wzorzysty fartuch (Cloudmine)

Jeśli macie w planach letnie gotowanie, to tylko w tym fartuszku.

Codziennik (Karolina Sobańska)

To więcej niż notes, to zeszyt, który towarzyszyć Ci będzie każdego dnia wydobywając z Ciebie to co najlepsze, skryte, to o czym nie myślałaś. To zestaw pytań, które zadajesz sobie każdego dnia. Odpowiadając na nie zmuszamy się do refleksji, rozwoju, postępu. To taka chwila dla siebie. Codziennik dostępny w wersji online, papierowa wyprzedała się.

Plakat Bajka (Bęc Zmiana)

Barwny plakat totalnie skradł moje serce.

Książka “Miasto życzliwe” (Bęc zmiana)

O miastach w których dobrze się żyje i dlaczego.

Moja książka Sztuka Pobytu wyprzedała się już online. Na początek października zaplanowałyśmy dodruk książki, ale już bez pudełka. Będziecie mogli ją zamawiać od września. Jednak książka Sztuka Pobytu jest nadal dostępna w limitowanych ilościach stacjonarnie w poniższych miejscach, w pudełku i są to ostatnie takie dostępne sztuki:

bébé concept

Warszawa

ulica Kłopot 4

Rzeczownik

Warszawa

ulica Hoża 59/1

Księgarnia Artystyczna Zachęta

Warszawa

plac Małachowskiego 3

ELLO

Warszawa

ulica Oleandrów 3

Projekt Rośliny

Wrocław

ulica Świętokrzyska 40b

Cloudmine

Warszawa

ulica Paryska 17

Bęc Zmiana

Warszawa

ulica Mokotowska 65

Nie ma więcej wpisów