Nazywam się Kasia, zawodowo zajmuję się fotografią oraz tworzeniem tekstów reklamowych, a pracuję podróżując po Polsce i po świecie. Na travelicious.pl pokazuję najpiękniejsze miejsca w Polsce, wyjątkowe restauracje, hotele. Tworzę subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

Reklamę, kampanię, sesję czy post sponsorowany mogę zrealizować w dowolnym momencie, zarówno przebywając w Polsce, jak i podczas wyjazdu, mam doświadczenie w tego typu współpracy, gdyż przez lata pracowałam w czołowych sieciowych agencjach reklamowych i realizowałam nagradzane kampanie reklamowe dla największych polskich marek (KFC, Orange Polska, PKO BP, Citroen, Peugeot i wiele innych). Z przyjemnością zrealizuję i pomogę Ci stworzyć najskuteczniejszą reklamę dla Twojej marki.

Możliwości współpracy:
– relacja zdjęciowa i recenzja hotelu/pensjonatu/nietypowego miejsca
– sesja zdjęciowa restauracji/menu
– wyjazd sponsorowany
– artykuł sponsorowany
– test gadżetów dziecięcych i post wraz ze zdjęciami

REGULARNIE PUBLIKUJĘ NA ŁAMACH GAZET I WPŁYWOWYCH PORTALI, WIĘC PROMOCJA MARKI I MIEJSC NIE KOŃCZY SIĘ NA CZYTELNIKACH MOJEGO BLOGA. Moje publikacje ukazały się w Magazynie JOY, Faktorii Win, na Ładnebebe.pl i wielu innych.

Na tym możliwości nie kończą się, bo do każdego projektu podchodzę indywidualnie proponując ciekawe rozwiązania.

Moim znakiem szczególnym jest opowiadanie historii poprzez zdjęcia oraz tworzenie inspirującego klimatu. Czytelnicy to w wiekszości kobiety, w wieku od 20- 40 lat, mieszkające w dużych miastach (Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań)  o niszowych, inspirujących zainteresowaniach, często liderzy opinii.

Facebook- ponad 20 500 polubień (zasięg miesięczny 500k osób)

Instagram – 8500 polubień

Aktualne statystyki bloga za ostatnie 31 dni

statystyki luty

WYBRANE DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

wpolpraca

Zapytania kierujcie na travelicious.mail@gmail.com

NIE WSPÓŁPRACUJĘ BARTEROWO

 

Bądź na bieżąco close[x]