Z chęcią podejmujemy się współpracy reklamowej z firmami, nie tylko popularnymi, ale także niszowymi oraz hotelami, które wpisują się w nasz styl, estetykę i tematykę bloga tj.podróże, tematy dziecięce, gadżety podróżnicze i odkrywanie nietypowych miejsc oraz lifestyle.

Reklamę, kampanię, sesję czy post sponsorowany możemy zrealizować w dowolnym momencie, zarówno przebywając w Polsce, jak i podczas wyjazdu, mamy doświadczenie w tego typu współpracy, gdyż przez lata pracowaliśmy i pracujemy w czołowych sieciowych agencjach reklamowych i realizowaliśmy nagradzane kampanie reklamowe dla największych polskich marek ( KFC, Orange Polska, PKO BP, Citroen, Peugeot i wiele innych). Z przyjemnością zrealizujemy i pomożemy Ci stworzyć najskuteczniejszą reklamę dla Twojej marki.

Możliwości współpracy:
– relacja zdjęciowa i recenzja hotelu/pensjonatu/nietypowego miejsca
– sesja zdjęciowa restauracji/ menu
– banner reklamowy miejsca/marki/sklepu
– artykuł sponsorowany
– test gadżetów dziecięcych i post wraz ze zdjęciami

Na tym możliwości nie kończą się, bo do każdego projektu podchodzę indywidualnie proponując ciekawe rozwiązania.

Naszym znakiem szczególnym jest opowiadanie historii poprzez zdjęcia oraz tworzenie inspirującego klimatu. Nasi czytelnicy to mieszkańcy dużych miast o niszowych zainteresowaniach, inspirujący ludzie, często liderzy opinii.

Facebook- ponad 15 500 polubień

Instagram – 6500 polubień

WYBRANE DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

wpolpraca

Zapytania kierujcie na travelicious.mail@gmail.com