EBOOK WARSZAWA FINEST- PREMIERA PRZEWODNIKA ONLINE PO STOLICY – i całej nowej serii e-booków

Już jest mój przewodnik WARSZAWA FINEST  – pełen inspiracji! Smaki, które warto spróbować, miejsca, które warto odwiedzić i rzeczy, które warto zrobić w Stolicy! 

A to dopiero początek, bo WARSZAWA FINEST otwiera serię ebooków po europejskich miastach, która będzie systematycznie pojawiać się na moim blogu. Bardzo zależało mi, aby stworzyć produkt, który będzie wygodny i kompletny. Planowanie podróży na podstawie wpisów na blogu nie jest super wygodne- zdaję sobie z tego sprawę. Jest dużo scrollowania, notowania, spisywania, układania. Tekst nie ma struktury, nie można nawigować pomiędzy rozdziałami. Przewodnik w formie e-booka, to zupełnie inna historia. Jest to produkt bardzo przemyślany, świetnie zaprojektowany i bardzo wygodny. Każde z miejsc ma linki do stron, adresy, godziny otwarcia, zdjęcia. Całość podzielona jest na pory dnia: PORANKI, POŁUDNIA i WIECZORY w 10 kategoriach: sen, śniadania, kawa, spacery, butiki, smaki, cukiernie, spa, kina, bary, sztuka. To selekcja ponad 90 inspirujących miejsc. A do tego mapka w której można zaznaczać odwiedzane miejsca oraz dwa przemyślane całodzienne plany zwiedzania miasta. Jest ten przewodnik wszystkim tym co chciałam przekazać.

KUP PRZEWODNIK WARSZAWA FINEST

INSPIRUJĄCY

Przewodnik dla tych, którzy kochają kuchnie, dizajn, rzemiosło, doceniają piękne wnętrza i nietypowe miejsca. I tych, którzy chcą być na bieżąco z nowymi miejscami i tym czym żyje Stolica. To wspaniałe europejskie miasto potrafi zachwycić!

WARSZAWA FINEST – SELEKTYWNY

Przewodnik to selekcja ponad 90 miejsc – top of the top Stolicy w 10 kategoriach: śniadania, sen, kawa, spacery, butiki, cukiernie, restauracje, sztuka, spa, bary i kina. Z wygodnymi adresami, godzinami otwarcia, smakowitymi opisami, a nawet poleceniami ulubionych pozycji w menu. 

WYGODNY/ PRAKTYCZNY/ INTERAKTYWNY

WARSZAWA FINEST zaprojektowana jest tak, aby łatwo i szybko wyszukiwać miejsca, aby wygodnie planować podróże i zwiedzanie. Stworzyliśmy mapki ze wszystkimi miejscami, dwa przemyślane całodzienne plany dnia i system nawigacji, który pozwala sterować tym interaktywnym przewodnikiem. Cały ebook podzielony jest na 3 pory dnia PORANKI, POŁUDNIA i WIECZORY.

UŁATWIAJĄCY CODZIENNOŚĆ

Przewodnik stworzony jest z myślą o turystach jak i mieszkańcach Warszawy. Jeśli tylko odwiedzasz Warszawę pomoże Ci zaplanować zwiedzanie i poznać miasto od najlepszej strony. Jeśli mieszkasz w Stolicy to WARSZAWA FINEST będzie codziennym podręcznikiem, przyjdzie z pomocą zawsze kiedy zabraknie Ci pomysłu gdzie wybrać się na śniadanie czy lunch.

KUP PRZEWODNIK WARSZAWA FINEST

114 stron praktycznych wskazówek
200 warszawskich zdjęć prezentujących klimat miejsc
90 wyselekcjonowanych miejsc: hotele, śniadania, kawiarnie, spacery, sztuka, spa, restauracje, cukiernie, kina, bary – wszystkie przetestowane i sprawdzone przez Travelicious
Subiektywna selekcja i wybór miejsc, który zaskoczy nawet mieszkańców Warszawy
2 całodzienne plany zwiedzania miasta podzielone na pory dnia
1 mapa zawierająca wszystkie rekomendacje – ułatwiająca znajdowanie miejsc podczas zwiedzania
5 wywiadów z inspirującymi mieszkańcami Warszawy o ich ukochanych miejscach: Karolina Sobańska, Małgosia Minta, Szymon Machnikowski, Jacob Buczyński, Maja Michalak
Dział ZMYSŁY z poleceniami filmów i książek o Warszawie
Obłedny dizajn przewodnika by Gracja Zegarowicz
Format: PDF

KUP PRZEWODNIK WARSZAWA FINEST