KURSY

Moje kursy fotograficzne prowadzę na dedykowanej platformie szkoleniowej, są pełne praktycznej wiedzy i inspiracji

KuRSY

Moje kursy fotograficzne prowadzę na dedykowanej platformie szkoleniowej, są pełne praktycznej wiedzy i inspiracji

Kursy fotograficzne Travelicious

Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i pasją! Chciałabym rozkochać Cię w fotografowaniu! Kursy prowadzę tylko kilka razy w roku, wybierz kurs, który Ciebie interesuje klikając w zdjęcie poniżej, a dowiesz się kiedy odbędzie się kolejna edycja. 

KURS PODSTAWOWY – uczę w nim podstaw fotografii oraz technicznych ustawień manualnych w aparatach. Nauczysz się robić zdjęcia z rozmytym tłem, zdjęcia z zatrzymanym ruchem, rozmyte, ostre i celowo nieostre, dowiesz się jak kadrować oraz skąd czerpać inspiracje. Zbudujesz naprawdę solidne podstawy. Kurs przeznaczony jest dla osób tylko fotografujących aparatami z ustawieniami manualnymi. 

KURS PODRÓŻNICZY- uczę w nim wszystkiego co związane z fotografią podróżniczą: tego jak przygotować się do zdjęć, jak podchodzić do światła, do kadrów, jakie sposoby i triki zastosować fotografując widoki, naturę, kulinaria, ludzi, zabytki, miasta czy plaże. Jak edytować zdjęcia podróżnicze i jak na fotografii podróżniczej zarabiać. Kurs przeznaczony jest dla osób fotografujących aparatami i telefonami, kurs nie uczy podstaw technicznych fotografii. 

Treści kursów nie powielają się.