O mnie

Od prawie 10 lat zamieniam moją pasję w pracę. Piszę o podróżach, fotografuję najpiękniejsze miejsca i planuję, gdzie jechać dalej. 

O mnie

Od prawie 10 lat zamieniam moją pasję w pracę. Piszę o podróżach, myślę o nich, planuję je i dokumentuję.

"Podróże są moją pasją, a fotografowanie i pisanie o najpiękniejszych miejscach na świecie to spełnienie moich marzeń."

Od prawie 9 lat prowadzę TRAVELICIOUS.PL, który od początku istnienia odwiedziło ponad 5 milionów osób. Fotografuję i opisuję inspirujące podróże pełne dizajnu, architektury, sztuki i smaków. 


Stworzyłam album Sztuka Pobytu, który sprzedał się w ponad 10 tysiącach egzemplarzy. A już wiosną 2023 premiera mojej drugiej książki Sztuka Podróży.


Jestem fotografką z 12 letnim doświadczeniem pracy z fotografią podróżniczą, reportażową, kulinarną, produktową i fotografią wnętrz.


Mam przyjemność być redaktorką prowadzącą i fotografką polskiego wydania Vogue Polska Travel.


Stworzyłam społeczność na Instagramie i Facebooku, która w 9 lat działalności skupiła w sumie 170 tysięcy niesamowicie ciekawych osób zainteresowanych podróżami, hotelami i przewodnikami.


Prowadzę podcast podróżniczy TRAVELICIOUS PODCAST przyciągający kilka tysięcy osób co tydzień.


Stworzyłam presety fotograficzne, które sprzedałam w ponad 12 000 egzemplarzy i które odmieniły i poprawiły zdjęcia tysięcy użytkowników rozkochując ich w edycji zdjęć.


Studiowałam nauki polityczne z dziennikarstwem i psychologię na UJ, mam ponad 6 letnie doświadczenie pracy w najlepszych polskimi agencjach reklamowymi na stanowisku copywriterka. Tworzyłam kampanie telewizyjne i digital dla największych polskich marek jak KFC, Kompania Piwowarska, Amnesty International, Orange, L’oreal, P&G i wiele innych.


Przez kilka lat zajmowałam się konsultingiem dla butikowych hoteli na świecie pracując dla jednej z sieci.


A to wszystko dbając o własną prywatność i wizerunek. Podchodząc selektywnie do współprac i działań reklamowych. Prywatnie jestem zakochana w swojej rodzinie, wychowuje razem z mężem synka pokazując mu świat. Interesuje się zdrowym stylem życia, sportem i podróżami, które są moją największą pasją.

Kasia