Kochasz podróżować i robić zdjęcia, ale nie zawsze wychodzą one tak spektakularnie jak to sobie wyobrażałaś? Nie chodzi o Ciebie, nie chodzi o Twój sprzęt, ani brak talentu. Fotografia podróżnicza różni się od innych - zmienne warunki, pogoda, światło - ale można się tego nauczyć, dzięki poznaniu kilku reguł. Dlatego stworzyłam ten kurs, zdradzę Ci w nim tajniki pracy fotografki podróżniczej, dzięki którym Twoje zdjęcia będą wyjątkowe!

Moje kursy fotograficzne prowadzę autorską metodą efektów wow i skupiam się na konkretach oraz mocnych stronach kursantów, dzięki temu zrobisz szybkie i bardzo widoczne postępy. Kursy są naładowane informacjami, lekcje dostępne są w formie nagrań video, które możesz przerabiać gdzie i kiedy chcesz oraz dodatkowych lekcji utrwalających materiał. 

Zaczniesz robić profesjonalne zdjęcia podróżnicze!

Nie będziesz mogła doczekać się zdjęć ze swoich podróży, bo będą one sprawiały Ci tyle frajdy, a efekty napawały dumą!

Podczas kolejnej podróży oryginalne kadry będziesz widziała po prostu wszędzie, tworzenie profesjonalnych i efektowych zdjęć przyjdzie Ci z łatwością dzięki wiedzy z kursu!

Zobaczysz ogromną różnicę na swoich zdjęciach, wreszcie będą miały to coś! Nie będziesz chciała rozstać się z aparatem!

Będziesz tą osobą, która z podróży przywozi wyjątkowe wspomnienia i nieziemskie zdjęcia! Bo dobre zdjęcia podróżnicze od tych genialnych dzieli zazwyczaj tylko jedna rada. Na kursie poznasz ich dziesiątki!

Zapisy na kurs wystrtują 17 czerwca!
Kurs odbywa się tylko 1 raz w roku

Kurs rozpocznie się 20 lipca 2024 – możesz go przerobić kiedy chcesz i gdzie chcesz przez 12 miesięcy!

Opinie o kursie

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania! Tzn wiedziałam, że jak coś robisz, to na 100%, ale tutaj naprawdę dałaś czadu :)) 3 moduły to nie tylko masa wiedzy teoretycznej i praktyczniej, ale również inspiracji oraz tipów. W końcu zmotywowałam się do robienia zdjęć aparatem, a nie tylko telefonem - dałaś mi kopa do działania. jestem bardzo, bardzo zadowolona i będę polecać wszystkim, którzy chcą wskoczyć na inny level fotografii!

Ten kurs to absolutnie cudowna rzecz! Dopracowany w każdym detalu, niezwykle ciekawy, intensywny. Wiedza przekazana w totalnie inny - lepszy sposób, aniżeli na innych kursach fotografii. Po opanowaniu i wdrożeniu w życie wiedzy z kursu podstawowego z chęcią wrócę na zaawansowany!

Kurs Kasi jest pierwszym kursem fotograficznym, po którym cos do mnie trafiło, ot jakby znajoma przy kawie opowiedziała mi słuchaj, to sie robi tak i tak. Dzięki przerobionym lekcjom dostałam na nowo motywacje zeby zagłębiac sie w swoj aparat. To najlepiej zainwestowane pieniądze, zainwestowane by tworzyc rodzinne wspomnienia.

Flagowe zdjęcie z Loftów, które zrobiłam po uczestnictwie w kursie u Kasi Wzięłam udział w dwóch kursach Kasi, podstawowym i o fotografii podróżnicze. Kursy otworzyły nowe drzwi oraz dały mi nowe spojrzenie na zdjęcia i kadry. Dostarczyły solidnych podstaw oraz dały mnóstwo inspiracji. Mam w planie udział w kolejnych modułach dla średnio zaawansowanych.

Jesteś w podróży w przepięknym miejscu, bez trudu dostrzegasz świetne kadry, które wcześniej uchodziły Twojej uwadze. Wiesz jak uchwycić rewelacyjne światło, radzisz sobie ze zdjęciami widoków, natury i plaży. Kiedy podoba Ci się jakieś wnętrze to fotografujesz je sprawnie, bo przypominasz sobie różne patenty, o których słyszałaś w kursie W PODRÓŻY. Zdjęcia są inne niż poprzednio, mają to coś, wyglądają tak jak te, które przedtem widziałaś w gazetach, nie możesz uwierzyć, że to Ty zrobiłaś to zdjęcie, i to! Nawet jak kadr wydaje się banalny, Ty wiesz co do niego dodać, aby robił wrażenie. Wreszcie przywozisz fotografie z których jesteś dumna i które masz ochotę pokazać wszystkim!!!

Dla kogo jest ten kurs?

CHCESZ, ABY TWOJE ZDJĘCIA Z PODRÓŻY ZACZĘŁY BYĆ BARDZIEJ PROFESJONALNE

Robisz zdjęcia w podróży, ale brakuje im tego czegoś. Nauczę Cie kilkudziesięciu sposobów na to, aby zdjęcia podróżnicze wyglądały szlachetnie i profesjonalnie!

PODRÓŻUJESZ I ROBISZ ZDJĘCIA, ALE ONE NIE ZAWSZE WYCHODZĄ TAK JAK SOBIE TO PLANUJESZ

Jedziesz w piękne miejsce, zachwycasz się widokiem, robisz zdjęcie i nie oddaje ono zupełnie tego co czułaś. Nauczę Cię jak robić zdjęcia podróżnicze, które oddają klimat miejsc i Twoje emocje oraz wyglądają świetnie!

SZUKASZ PRAKTYCZNEGO I NOWOCZESNEGO KURSU

Jeśli szukasz kursu, który skupia się na praktyce, nowoczesnych inspiracjach i zdjęciach, które się wyróżniają to świetnie trafiłaś. 

UWIELBIASZ PIĘKNO, DOCENIASZ DESIGN I JAKOŚĆ MA DLA CIEBIE OGROMNE ZNACZENIE

Moje kursy to zastrzyk inspiracji! Pracuję na przepięknych inspiracjach, które sprawią, że nie będziesz chciała rozstać się z aparatem!

CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I MIEĆ PASJĘ, KTÓRA DAJE CI MASĘ FRAJDY

Pokażę Ci jak fotografować, aby mieć z tego po prostu masę radości i przyjemności!

Czego nauczysz się na tym kursie?

– poznasz zasady, które rządzą fotografią podróżniczą

– dowiesz się na co zwraca uwagę fotograf planując wyjazd

– zdradzę Ci patenty fotografów podróżniczych na rewelacyjne zdjęcia, które zawsze się sprawdają

– dowiesz się czym jest dobre zdjęcie i jak selekcjonowac swoje zdjęcia – przestaniesz robić setki zdjęć jednemu widokowi, zrobisz jedno, a dobre

– będziesz wiedzieć jak zrobić zdjęcie, które porusza innych i wzbudza emocje

– nauczysz się widzieć ciekawe kadry podczas podróży i łapać je spontanicznie i bez wysiłku

– poznasz tajniki światła w podróży – w różnych porach roku oraz porach dnia, nauczysz sobie z nim radzić

– nauczysz się robić zdjęcia dań, aby wyglądały atrakcyjnie i pysznie

– powiem Ci jak fotografować miasta i architekturę

– zdradzę Ci sekrety dobrych zdjęć reportażowych i portretów w podroży

– będziesz atrakcyjnie fotografować wnętrza restauracji, miejsca i hotele

– Zdradzę Ci moje sposoby jak fotografować pod presją czasu

– Dowiesz się jak przygotować się do wyjazdu i jaki sprzęt najlepiej się sprawdza

TO NAJBARDZIEJ OBSZERNY Z MOICH KURSÓW JEŚLI CHODZI O PATENTY I TRICKI, BO FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA TO MOJA SPECJALNOŚĆ

Jestem pewna, że po tym kursie Wasze zdjęcia wejdą na wyższy poziom, nie mogę się tego doczekać!

Kasia Ciejka/ Travelicious

Fotografka i dziennikarka z ponad 12 letnim doświadczeniem z fotografią podróżniczą, reportażową, kulinarną, produktową i fotografią wnętrz. Sfotografowała dziesiątki hoteli, restauracji i wnętrz. Uwielbia pracować w zmiennych warunkach i pod presją czasu. 

Wydała album Sztuka Pobytu i Sztuka Podróży, które są bestsellerami. Autorka presetów, które odmieniły zdjęcia ponad 12 tysięcy osób. 

Jest redaktorką prowadzącą magazynu Vogue Polska Travel, jej zdjęcia publikowane były na łamach magazynów Vogue, Vogue Living, Suitcase, Orgin, Wprost i wielu innych.

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona, a cena będzie wzrastać!

CENA PRESALE – tylko dla osób zapisanych na listę oczekujących

CENA EARLY BIRD – od 18.06 do 30.06 

CENA REGULARNA – od 1.07- 20.07

Jak będzie
wyglądał kurs?

PLATFORMA I AUTORSKIE MODUŁY

Kurs odbędzie się na dedykowanej platformie, po starcie kursu otrzymasz dostęp do własnego konta, materiałów, filmów szkoleniowych i inspiracji.

NAGRANIA SZKOLENIOWE W FORMIE WEBINARÓW

Nagrania udostępniam co 2 tygodnie i możesz je przerabiać kiedy i gdzie chcesz. 

ZAMKNIĘTA GRUPA

Uczestnicy kursu będą mieli dostęp do zamkniętej grupy, na fb. Tam uczestnicy wymieniają się inspiracjami, wspierają się i wzajemnie inspirują. 

ROCZNY DOSTĘP

Materiały na platformie będą dostępne przez 12 miesięcy od wykupienia kursu. 

UTRWALAJĄCE WIEDZĘ MATERIAŁY DODATKOWE

Kurs będzie składał się z webinarów na żywo, ale także specjalnie przygotowanych materiałów, dzięki którym utrwalicie wiedzę – to kilkanaście lekcji i masa konkretów!

CERTYFIKAT

Po ukończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat.

To jedyny kurs, który prowadzę dla osób fotografujących zarówno aparatami jak i telefonami, ale pamiętaj, że najbardziej profesjonalny efekt uzyskasz fotografując aparatem!

Najczęściej zadawane pytania

Aparatu z ustawieniami manualnymi lub telefonu oraz dużo zapału do nauki, kurs będę prowadziła swoją autorską metodą i po przerobieniu modułów efekty zobaczysz bardzo szybko. 

Tak, ten kurs będzie dotyczył tylko fotografii podróżniczej. Kurs podstawowy uczył ustawień manualnych. W kursie podróżniczym nauczę Was robić zdjęcia z wyjazdów, kulinarne, zdjęcia miast, natury. Będzie bardzo dużo praktyki i moich sposobów, bardzo dużo konkretów!

Nie, na tym kursie skupiam się tylko na tematach związanych ze zdjęciami podróżniczymi, a tam liczy się dużo więcej niż technika. Postaw techniki uczę na moim kursie podstawowym OD POCZĄTKU

Sprzedaż kursu rozpocznie się 17 czerwca dla osób zapisanych na listę oczekujących i 18 czerwca oficjalnie. 

Kurs rozpocznie się w połowie lipca  Ale możesz przerabiać go kiedy chcesz, bo dostęp otrzymasz aż na rok. 

Tak, ale musi Cie interesować fotografia podróżnicza. Pamiętaj, że solidne podstawy fotograficzne zbudujesz na moim kursie podstawowym OD POCZĄTKU.

Tak jak najbardziej, będzie tu dużo informacji dla osób średniozaawansowanych.

Oczywiście, wystawiamy faktury VAT automatycznie, podczas składania zamówienia wypełnij pole z NIP-em i danymi firmy. 

Tak, po przerobieniu całego kursu wystawiamy imienny certyfikat

Tak, platforma kursowa będzie dostosowana do odtwarzania materiału na telefonie