Chcesz podróżować i łapać najpiękniejsze kadry, z łatwością radzić sobie ze światłem, kompozycją i kolorami. A może związać swoją drogę zawodową z fotografią podróżniczą. Z myślą o Tobie stworzyłam ten kurs.

Ten kurs prowadzę autorską metodą - same konkrety i szybkie efekty!

Moje kursy fotograficzne prowadzę metodą efektów WOW, dzięki temu uczysz się samych soczystych konkretów i szybko widzisz postępy w nauce. Po kursie będziesz robić bardziej profesjonalne i lepsze zdjęcia podróżnicze, a przede wszystkim nauczysz się czerpać radość z robienia zdjęć!

Zaczniesz robić bardziej profesjonalne zdjęcia podróżnicze!

Nauczysz się robić lepsze zdjęcia natury, wody, miast, kulinarne, wnętrz, oraz pokażę Ci jak oddać klimat fotografowanych miejsc

Będziesz z dumą publikować swoje zdjęcia z wyjazdów

Nabierzesz fotograficznej pewności siebie, a to podstawa świetnych zdjęć

Dowiesz się jak zarabiać na zdjęciach podróżniczych

Poznasz moje sposoby i tajniki, dzięki nim będziesz fotografowała z lekkością i przyjemnością

Nauczysz się profesjonalnie edytować podróżnicze zdjęcia

Twoje zdjęcia będą wyglądały bardziej profesjonalnie i szlachetnie

W tym kursie skupiam się na efektach wow, czyli moich sposobach i patentach na zdjęcia podróżnicze, tak, aby zawsze wychodziły dobrze. Zaczniesz inaczej patrzeć na miejsca i fotografie, a Twoje zdjęcia będą oryginalne i zachwycające.

Zapisy na drugą edycję kursu startują w 2024 roku

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną informacje o starcie sprzedaży kursu jako pierwsze

Opinie o kursie

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania! Tzn wiedziałam, że jak coś robisz, to na 100%, ale tutaj naprawdę dałaś czadu :)) 3 moduły to nie tylko masa wiedzy teoretycznej i praktyczniej, ale również inspiracji oraz tipów. W końcu zmotywowałam się do robienia zdjęć aparatem, a nie tylko telefonem - dałaś mi kopa do działania. jestem bardzo, bardzo zadowolona i będę polecać wszystkim, którzy chcą wskoczyć na inny level fotografii!

Ten kurs to absolutnie cudowna rzecz! Dopracowany w każdym detalu, niezwykle ciekawy, intensywny. Wiedza przekazana w totalnie inny - lepszy sposób, aniżeli na innych kursach fotografii. Po opanowaniu i wdrożeniu w życie wiedzy z kursu podstawowego z chęcią wrócę na zaawansowany!

Kurs Kasi jest pierwszym kursem fotograficznym, po którym cos do mnie trafiło, ot jakby znajoma przy kawie opowiedziała mi słuchaj, to sie robi tak i tak. Dzięki przerobionym lekcjom dostałam na nowo motywacje zeby zagłębiac sie w swoj aparat. To najlepiej zainwestowane pieniądze, zainwestowane by tworzyc rodzinne wspomnienia.

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania! Tzn wiedziałam, że jak coś robisz, to na 100%, ale tutaj naprawdę dałaś czadu :)) 3 moduły to nie tylko masa wiedzy teoretycznej i praktyczniej, ale również inspiracji oraz tipów. W końcu zmotywowałam się do robienia zdjęć aparatem, a nie tylko telefonem - dałaś mi kopa do działania. jestem bardzo, bardzo zadowolona i będę polecać wszystkim, którzy chcą wskoczyć na inny level fotografii!

Dla kogo jest ten kurs?

CHCESZ ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA Z PODRÓŻY

Masz to coś, kochasz robisz zdjęcia i kochasz podróżować, ale nie zawsze wychodzą one tak jak tego pragniesz. Na kursie podzielę się z Tobą moimi sposobami na to, aby zdjęcia podróżnicze były piękne bez względu na okoliczności.

CHCESZ PUBLIKOWAĆ SWOJE ZDJĘCIA

Uwielbiam podróże i zdjęcia, ale nie masz odwagi publikować zdjęć? Na moich kursach działa obłędna zamknięta grupa, tam wspieramy się i wybieramy razem zdjęcia warte publikacji. Nauczysz się robić zdjęcia, które są wyjątkowe i zachwycają.

CHCESZ ZARABIAĆ NA SWOICH ZDJĘCIACH

Łączenie pracy i podróży to marzenie, powiem Ci jak zarabiać na zdjęciach podróżniczych.

CHCESZ ROBIĆ ZDJĘCIA Z LEKKOŚCIĄ

Podróże to wyjątkowy czas, chcesz cieszyć się miejscem i wyjazdem, a zdjęcia robić przy okazji, ale tak aby były wyjątkowe. Właśnie tego nauczę Cię na kursie. 

ROBISZ ZDJĘCIA APARATEM LUB TELEFONEM

Kurs skierowany jest do osób które robią zdjęcia telefonem i aparatem. Rady będą uniwersalne. Ja sama robię zdjęcia aparatem i uważam, że to aparat daje najlepsze efekty i pozwala na profesjonalny wygląd zdjęć, ale osoby, które fotografują telefonem w tym kursie też znajdą coś dla siebie. 

SZUKASZ PRAKTYCZNEGO I NOWOCZESNEGO KURSU

Jeśli szukasz kursu, który skupia się na praktyce, nowoczesnych inspiracjach i zdjęciach, które się wyróżniają.

Czego nauczysz się na tym kursie?

– Jak radzić sobie z naturalnym światłem i wybierać najlepsze do zdjęć

– Jak oryginalnie kadrować i oddać jak najpiękniej to co widzi oko

– Jak robić zdjęcia w podróży sprawnie i szybko

– Jak dostrzegać ciekawe kadry

– Jak robić zdjęcia w zatłoczonych miejscach

– Jak sprawić, aby zdjęcia krajobrazów i natury były ciekawe

– Nauczysz się profesjonalnej i szybkiej edycji zdjęć podróżniczych

– Nauczysz się jak robić zdjęcia lepszej jakości i poprawić zdjęcia, które już robisz

– Jak robić zdjęcia dań, aby wyglądały atrakcyjnie i pysznie

– Jak atrakcyjnie fotografować wnętrza restauracji, miejsca i hotele

– Zdradzę Ci moje sposoby jak fotografować pod presją czasu

– Dowiesz się jak przygotować się do wyjazdu i jaki sprzęt najlepiej się sprawdza

Jestem pewna, że po tym kursie Wasze zdjęcia wejdą na wyższy poziom, nie mogę się tego doczekać!

Kasia Ciejka/ Travelicious

Fotografka i dziennikarka z ponad 12 letnim doświadczeniem z fotografią podróżniczą, reportażową, kulinarną, produktową i fotografią wnętrz. Sfotografowała dziesiątki hoteli, restauracji i wnętrz. Uwielbia pracować w zmiennych warunkach i pod presją czasu. 

Wydała album Sztuka Pobytu i Sztuka Podróży, które są bestsellerami. Autorka presetów, które odmieniły zdjęcia ponad 12 tysięcy osób. 

Jest redaktorką prowadzącą magazynu Vogue Polska Travel, jej zdjęcia publikowane były na łamach magazynów Vogue, Vogue Living, Suitcase, Orgin, Wprost i wielu innych.

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona

Chcę skupić się na postępach grupy, dlatego liczba miejsc będzie ograniczona, tak, aby pracowało się nam jak najbardziej komfortowo, 

Jak będzie
wyglądał kurs?

PLATFORMA I AUTORSKIE MODUŁY

Kurs odbędzie się na dedykowanej platformie, po zakupie kursu otrzymasz dostęp do własnego konta, materiałów, filmów szkoleniowych i inspiracji.

NAGRANIA SZKOLENIOWE W FORMIE WEBINARÓW

Szkolenia poprowadzę w formie webinarów udostępnionych Wam na platformie jako nagrania. Spotkania poprowadzę osobiście, jednak nie będę pokazywała twarzy, skupimy się na kursie i fotografowaniu. 

ZAMKNIĘTA GRUPA

Uczestnicy kursu będą mieli dostęp do zamkniętej grupy, na fb. Tam uczestnicy wymieniają się inspiracjami, wspierają się i wzajemnie inspirują. 

ROCZNY DOSTĘP

Materiały na platformie będą dostępne przez 12 miesięcy od wykupienia kursu. 

UTRWALAJĄCE WIEDZĘ MATERIAŁY DODATKOWE

Kurs będzie składał się z webinarów na żywo, ale także specjalnie przygotowanych materiałów, dzięki którym utrwalicie wiedzę – to kilkanaście lekcji i masa konkretów!

CERTYFIKAT

Po ukończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat.

Najczęściej zadawane pytania

Aparatu z ustawieniami manualnymi lub telefonu oraz dużo zapału do nauki, kurs będę prowadziła swoją autorską metodą i po przerobieniu modułów efekty zobaczysz bardzo szybko. 

Tak, ten kurs będzie dotyczył tylko fotografii podróżniczej. Kurs podstawowy uczył ustawień manualnych. W kursie podróżniczym nauczę Was robić zdjęcia z wyjazdów, kulinarne, zdjęcia miast, natury. Będzie bardzo dużo praktyki i moich sposobów, bardzo dużo konkretów!

Sprzedaż kursu rozpocznie się na początku września. 

Kurs rozpocznie się w połowie września. Ale możesz przerabiać go kiedy chcesz, bo dostęp otrzymasz aż na rok. 

Myślę, że tak, ale musi Cie interesować fotografia podróżnicza. 

Tak jak najbardziej, będzie tu dużo informacji dla osób średniozaawansowanych.

Kurs będzie kosztował

1199 zł – cena kursu EARLY BIRDS do 07.09.2023

1399 zł – cena kursu REGULAR po 07.09.2023

 

Oczywiście, wystawiamy faktury VAT automatycznie, podczas składania zamówienia wypełnij pole z NIP-em i danymi firmy. 

Tak, po przerobieniu całego kursu wystawiamy imienny certyfikat

Tak, platforma kursowa będzie dostosowana do odtwarzania materiału na telefonie