Nazywam się Kasia, zawodowo zajmuję się fotografią oraz tworzeniem tekstów reklamowych, a pracuję podróżując po Polsce i po świecie. Na travelicious.pl pokazuję najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, wyjątkowe restauracje, hotele. Tworzę subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

Reklamę, kampanię, sesję czy post sponsorowany mogę zrealizować w dowolnym momencie, zarówno przebywając w Polsce, jak i podczas wyjazdu, mam doświadczenie w tego typu współpracy, gdyż przez lata pracowałam w czołowych sieciowych agencjach reklamowych i realizowałam nagradzane kampanie reklamowe dla największych polskich marek (KFC, Orange Polska, PKO BP, Citroen, Peugeot i wiele innych). Z przyjemnością zrealizuję i pomogę Ci stworzyć najskuteczniejszą reklamę dla Twojej marki. Zatrzegam tylko, że do współprac podchodzę bardzo selektywnie wybierając tylko te które są zgodne z moim gustem, przekonaniami i zasadami. Najważniejsze dla mnie to móc polecać czytelnikom tylko naprawdę dobre rzeczy. Nie tworzę tekstów sponsorowanych z hoteli, miejsc z klimatem i agroturystyk.

REGULARNIE PUBLIKUJĘ NA ŁAMACH GAZET I WPŁYWOWYCH PORTALI, WIĘC PROMOCJA MARKI I MIEJSC NIE KOŃCZY SIĘ NA CZYTELNIKACH MOJEGO BLOGA.

Na tym możliwości nie kończą się, bo do każdego projektu podchodzę indywidualnie proponując ciekawe rozwiązania.

Moim znakiem szczególnym jest opowiadanie historii poprzez zdjęcia oraz tworzenie inspirującego klimatu. Czytelnicy to w wiekszości kobiety, w wieku od 20- 40 lat, mieszkające w dużych miastach (Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań)  o niszowych, inspirujących zainteresowaniach, często liderzy opinii.

Facebook- ponad 49 000 followersów

Instagram – 63.5 000 polubień

Aktualne statystyki bloga za ostatnie 31 dni

 

Screen Shot 2019-08-14 at 17.04.59
Screen Shot 2018-06-02 at 10.54.07

WYBRANE DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

 

Skoda Polska i wyprawa po SPA w Południowej Polsce

Mastercard i Amsterdam

APART i Paryż

ZALANDO w Londynie

Santander Bank i samochód w podróży

Chania i Sony Xperia

 

Untitled-1

Zapytania kierujcie na travelicious.mail@gmail.com

NIE WSPÓŁPRACUJĘ BARTEROWO