Nazywam się Kasia Ciejka, zawodowo zajmuję się fotografią oraz tworzeniem tekstów reklamowych, a pracuję podróżując po Polsce i po świecie. Na travelicious.pl pokazuję najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, wyjątkowe restauracje, hotele. Tworzę subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

Reklamę, kampanię, sesję czy post sponsorowany mogę zrealizować w dowolnym momencie, zarówno przebywając w Polsce, jak i podczas wyjazdu, mam doświadczenie w tego typu współpracy, gdyż przez lata pracowałam w czołowych sieciowych agencjach reklamowych i realizowałam nagradzane kampanie reklamowe dla największych polskich marek (KFC, Orange Polska, PKO BP, Citroen, Peugeot i wiele innych). Z przyjemnością zrealizuję i pomogę Ci stworzyć najskuteczniejszą reklamę dla Twojej marki. Zastrzegam tylko, że do współprac podchodzę bardzo selektywnie wybierając tylko te które są zgodne z moim gustem, przekonaniami i zasadami. Najważniejsze dla mnie to móc polecać czytelnikom tylko naprawdę dobre rzeczy.

REGULARNIE ODWIEDZAM NAJPIĘKNIEJSZE HOTELE ŚWIATA I ZABIERAM TAM ZE SOBA WYBRANE MARKI.

Najpiękniejsze hotele świata, które odwiedziłam:

I wiele więcej, znajdziecie je wszystkie w zakładce MIEJSCA Z KLIMATEM.

REGULARNIE PUBLIKUJĘ NA ŁAMACH VOGUE POLSKA ORAZ JESTEM REDAKTORKĄ REGULARNIE WYDAWANEGO DODATKU VOGUE TRAVEL.

Na tym możliwości nie kończą się, bo do każdego projektu podchodzę indywidualnie proponując ciekawe rozwiązania.

Moim znakiem szczególnym jest opowiadanie historii poprzez zdjęcia oraz tworzenie inspirującego klimatu. Czytelnicy to w większości kobiety, w wieku od 20- 40 lat, mieszkające w dużych miastach (Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań)  o niszowych, inspirujących zainteresowaniach, często liderzy opinii.

Facebook- 59 000 polubień

Instagram – 107 000 polubień

Blog- 150 000 UU miesięcznie

DEMOGRAFIA BLOGA

Screen Shot 2018-06-02 at 10.54.07

WYBRANE DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

OLYMPUS POLSKA

REEBOK POLSKA

XBOX

Skoda Polska i wyprawa po SPA w Południowej Polsce

Mastercard i Amsterdam

APART i Paryż

ZALANDO w Londynie

Santander Bank i samochód w podróży

Chania i Sony Xperia

Zapytania kierujcie na travelicious.mail@gmail.com