Już jest!

Mój przewodnik WARSZAWA FINEST  – pełen inspiracji! Smaki, które warto spróbować, miejsca, które warto odwiedzić i rzeczy, które warto zrobić w Stolicy! 

Przewodnik dla tych, którzy kochają kuchnię, dizajn, rzemiosło, doceniają piękne wnętrza i nietypowe miejsca. I tych, którzy chcą być na bieżąco z nowymi miejscami i tym czym żyje Stolica. To wspaniałe europejskie miasto potrafi zachwycić!

WARSZAWA FINEST – SELEKTYWNY

Przewodnik to selekcja ponad 90 miejsc – top of the top Stolicy w 10 kategoriach: śniadania, sen, kawa, spacery, butiki, cukiernie, restauracje, sztuka, spa, bary i kina. Z wygodnymi adresami, godzinami otwarcia, smakowitymi opisami, a nawet poleceniami ulubionych pozycji w menu

WYGODNY/ PRAKTYCZNY/ INTERAKTYWNY

WARSZAWA FINEST zaprojektowana jest tak, aby łatwo i szybko wyszukiwać miejsca, aby wygodnie planować podróże i zwiedzanie. Stworzyliśmy mapki ze wszystkimi miejscami, dwa przemyślane całodzienne plany dnia i system nawigacji, który pozwala sterować tym interaktywnym przewodnikiem. Cały ebook podzielony jest na 3 pory dnia PORANKIPOŁUDNIA i WIECZORY.

DLA KOGO?

Przewodnik stworzony jest z myślą o turystach jak i mieszkańcach Warszawy. Jeśli tylko odwiedzasz Warszawę pomoże Ci zaplanować zwiedzanie i poznać miasto od najlepszej strony. Jeśli mieszkasz w Stolicy to WARSZAWA FINEST będzie codziennym podręcznikiem, przyjdzie z pomocą zawsze kiedy zabraknie Ci pomysłu gdzie wybrać się na śniadanie czy lunch.

Poczuj się
jak u siebie

TYLKO TOP MIEJSCA

WARSZAWA FINEST to wyprawa śladami najpyszniejszych miejsc, dizajnu, rzemiosła i stylu. To odkrywanie najpiękniejszych i najbardziej inspirujących miejsc w których bywają mieszkańcy. Chodź ze mną na spacer, a pokażę Ci jak to miasto potrafi zachwycać.

SPRAWDZONE REKOMENDACJE

Miejsca prezentowane w przewodniku są wyselekcjonowane i sprawdzone przeze mnie. Wybrałam te, które aktualnie inspirują i wpływają na obraz Stolicy. Takie, których wnętrza wyróżniają się, smaki pobudzają zmysły, a klimat sprawia, że chce się tam być.

PRAKTYCZNY

Przewodnik został zaprojektowany dla wygody użytkowania. Jest interaktywny i przemyślany.  Podzielony jest na pory dnia: Poranki, Południa, Wieczory oraz 10 kategorii miejsc. Wszystkie opisane miejsca zawierają adresy, godziny otwarcia, linki do stron. Dodatkowo krótkie i treściwe opisy, aby łatwo było wybrać miejsce dla siebie. Przy każdej restauracji podajemy ulubione dania z menu.

MAPY I PLANY DNIA

Aby ułatwić Wam zwiedzanie i wyszukiwanie miejsc dodaliśmy praktyczną mapkę podzieloną na kategorie w której można zaznaczać wybrane miejsca. Dodatkowo przygotowaliśmy dwa całodzienne plany zwiedzania Warszawy. Do tych planów dnia również stworzyliśmy osobne mapki. Wszystko dla Waszej wygody!

Co znajdziesz w środku?

114 stron praktycznych wskazówek

200 warszawskich zdjęć prezentujących klimat miejsc

90 wyselekcjonowanych miejsc: hotele, śniadania, kawiarnie, spacery, sztuka, spa, restauracje, cukiernie, kina, bary – wszystkie przetestowane i sprawdzone przez Travelicious

Subiektywna selekcja i wybór miejsc, który zaskoczy nawet mieszkańców Warszawy

2 całodzienne plany zwiedzania miasta podzielone na pory dnia

1 mapa zawierająca wszystkie rekomendacje – ułatwiająca znajdowanie miejsc podczas zwiedzania

5 wywiadów z inspirującymi mieszkańcami Warszawy o ich ukochanych miejscach: Karolina Sobańska, Małgosia Minta, Szymon Machnikowski, Jacob Buczyński, Maja Michalak

Dział ZMYSŁY z poleceniami filmów i książek o Warszawie

Obłędny dizajn przewodnika by Gracja Zegarowicz

Format: PDF

Kup teraz i zakochaj
się w Warszawie!

Mój przewodnik WARSZAWA FINEST  – pełen inspiracji! Smaki, które warto spróbować, miejsca, które warto odwiedzić i rzeczy, które warto zrobić w Stolicy!