LETNIE ŚWIETLNE PROMOCJE - 72h

Wiosenne i letnie miesiące to najlepsze światło do nauki fotografii, dlatego rusza letnia promocja na moje kursy, które odbędą się w najbliższych miesiącach, masz 72h, aby skorzystać z okazji! Wszystkie kursy objęte promocją ruszają 26 maja 2024!

Chcesz opanować podstawy profesjonalnej fotografii?

Zapraszam Cię na mój kurs podstawowy OD POCZĄTKU dzięki któremu w 3 weekendy nauczysz się jak robić profesjonalne zdjęcia aparatem! 

Moje kursy nie są dla wszystkich, ale jeśli kochasz robić zdjęcia, dostrzegasz piękno, interesujesz się trendami, chcesz nie tylko robić zdjęcia, ale przede wszystkich chcesz robić profesjonalne zdjęcia, które mogłyby być publikowane w magazynach, chcesz, aby Twoje zdjęcia nie tylko były poprawnie technicznie, ale przede wszystkim robiły wrażenie- to świetnie trafiłaś!!!!

Chcesz zarabiać na swoich zdjęciach i wypracować swój styl?

Zapraszam Cię na mój średniozaawansowany kurs fotografii FOTOGRAFKA podczas którego przez 2 miesiące będziemy pracować w małej grupie nad Twoim stylem, powiem Ci jak wyceniać Twoją pracę oraz jakie są stawki, nauczysz się pisać oferty i negocjować je. Wiedza, którą nikt się nie dzieli!!!!!!!

Oferta specjalna potrwa tylko 72h, liczba miejsc na moich kursach jest ograniczona, aby pracowało się maksymalnie wygodnie. Wszystkie kursy są nagrane - możesz je obejrzeć i przerobić kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Chcesz maksymalnych efektów i marzysz, aby szybko Twoje zdjęcia zaczęły wyglądać lepiej?

 Dołącz do kursu CYFROWA CIEMNIA i naucz się profesjonalnej edycji zdjęć, nic, zapewniam Cię nic tak nie odmienia zdjęć jak świetna edycja. U mnie był to początek mojej kariery i budowania mojego charakterystycznego stylu. Wiem, że to właśnie edycja odmieni Twoje zdjęcia! najmocniej!

Wszystkie kursy objęte ofertą specjalną ruszają 26 maja 2024 roku! Zacznij robić profesjonalne zdjęcia już tego lata!

Opinie o kursie

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania! Tzn wiedziałam, że jak coś robisz, to na 100%, ale tutaj naprawdę dałaś czadu :)) 3 moduły to nie tylko masa wiedzy teoretycznej i praktyczniej, ale również inspiracji oraz tipów. W końcu zmotywowałam się do robienia zdjęć aparatem, a nie tylko telefonem - dałaś mi kopa do działania. jestem bardzo, bardzo zadowolona i będę polecać wszystkim, którzy chcą wskoczyć na inny level fotografii!

Każdy, kto się zastanawia, nad kolejną edycją projektu "Kurs od Początku", niech już tego nie robi, tylko od razu się decyduje! Absolutnie nie żałuję ani jednej minuty spędzonej na kursie, a jeszcze wiele nauki przede mna. Kasia przekazuje wiedzę bardzo przystępnie, nie ma szans, że zaśniesz podczas prezentacji! Jest sporo wiedzy, ale pokazanej w inny sposób - nie są to suche regułki, które znajdziesz na wielu innych kursach, a totalnie praktycznie wskazówki, z których jesteś w stanie skorzystać od razu. Polecam bardzo - to super inwestycja w siebie!

Chciałam Ci ogromnie podziękować, ze dałaś mi możliwość zrozumienia w bardzo przystępny sposób podstaw fotografii i udostępniałaś swoje triki na mega foty. Ja jestem mega zachwycona tym ile się dowiedziałam w tak naprawdę krótkim czasie. Aparat odkrywam na nowo, stwierdzając, ze nic o tym urządzeniu nie wiedziałam. Jeszcze niewiele umiem ale od teraz praktyka i myśle, ze po malutki będzie coraz lepiej! Dzięki! Podziwiam niezmiennie!

Kasiu, długo zbierałam się z napisaniem opinii na temat kursu fotografii w którym wzięłam udział ponieważ musiałam sobie jakoś to wszystko poukładać w głowie. Napisanie- było super to stanowczo za mało 🙂 Z mojego punktu widzenia nie jest to tylko najlepszy kurs fotograficzny, ale też holistyczne podejście do całości i do uczestników. Jestem szczęśliwa, że udało mi się wziąć w nim udział i wszystkim którzy się nad tym zastanawiają polecam po prostu to zrobić. Puścić swoje niepewności i obawy czy to ma sens i po prostu to zrobić. Zaszczepiłaś we mnie więcej wiary w siebie. Poskutkowało to tym, że zaczęłam od razu inaczej wyceniać swoją pracę.

W zeszłym roku uczestniczyłam w kursie fotograficznym @traveliciouspl To było cudowne doświadczenie, które dało mi odwagę by dalej się uczyć i pokazywało, że fotografia może stać się piękną, życiową przygodą. Przede mną jeszcze dużo nauki. Dziś z ogromną przyjemnością sięgam po aparat, moje zdjęcia są bardziej świadome, przemyślane, bardziej moje. Nie obce mi są już manualne ustawienia aparatu. A łatwość z jaką Kasia przekazuje wiedzę i jej efekty WOW - są wręcz genialne Dziękuję Ci Kasiu!

Kasiu piszę jeszcze raz brałam udział w pierwszej edycji kursu fotograficznego i chciałam podziękować jestem właśnie po organizacji roczku synka gdzie mogłam wyżyć się też fotograficznie. Zdjęcia dla mnie są dobre ja jestem zadowolona z efektów a dzięki temu mamy dla nas piękną pamiątkę. Bez tego kursu nie udałoby mi się zrobić takich zdjęć jeszcze raz dziękuję Zdjęć nawet nie przerabiałam dla mnie są na tyle dobre że nie czuję potrzeby.

Chcę Ci powiedzieć, że przeszłam przez ten kurs podstawowy i jest ŚWIETNY. Sam konkret, super tłumaczy podstawy i pomimo tego, że ja zupełnie początkująca nie jestem to nauczyłam się z niego sporo. Myślę, że super współgra z tym kursem podróżniczym, który robimy teraz. W ogóle te kursy dały mi takiego powera i teraz gdziekolwiek nie idę to widzę kadry i na serio wkręciłam się tak, że mój chłopak pyta czy mam w planach rzucić IT i zmienić zawód (I wish haha)

Kurs Kasi jest pierwszym kursem fotograficzny, po którym coś do mnie trafiło. Ot jakby znajoma przy kawie opowiedziała słucha, to się robi tak i tak. Dzięki przerobionym lekcjom dostałam na nowo motywację żeby zgłębiać się w swój aparat. To najlepieju zainwestowaane pieniądze, zainwestowane by tworzyć rodzinne wspomienia.