Domy na piasku w Carnon w Południowej Francji

Znalezione zupełnie przypadkiem stały się jedną z najlepszych wakacyjnych baz jakie kiedykolwiek mieliśmy. Jadąc na Południe Francji, jeszcze z samochodu znalazłam na airbnb dom z wyjściem bezpośrednio na piasek i wynajęłam go na kilka dni. Nie wiedząc nic o miejscowości, okolicy i miejscu. Dom okazał się przyjemnym mieszkankiem, a miejscowość Carnon spokojną wakacyjną, sekretną destynacją Francuzów. Szeroka plaża z domami na piasku, port, niska zabudowa, cisza i spokój. A do tego przepiękne okolica pełna rozlewisk z flamingami i białymi końmi. Po 2 dniach przedłużyliśmy pobyt o kolejne 5, tak nam się spodobało. Langwedocja i jej miasta podbiły moje serce, wkrótce opublikuję przewodnik po tym regionie. Ja się zakochałam.

Podaje linki do domów, które wynajęłam na airbnb, ale pamiętajcie, że na tym portalu często się coś zmienia. Domy są raz dostępne, a raz nie. Więc linki z czasem mogą przestać działać, bywało tak już w przeszłości. Portal oferuję masę możlwości w Carnon i okolicy, więc możecie też poszukać innych opcji. Ceny zależą od dnia tygodnia, miesiąca, od długości wynajmu. My trafiliśmy bardzo atrakcyjnie, ale to się również stale zmienia.

Mieszkanie z wyjściem na plaże LINK

Mieszkanie z dużym tarasem na plaży LINK

Mieszkanie z wyjściem na plażę

Małe mieszkanie składające się z salonu, sypialni, łazienki z prysznicem i balkonu z bezpośrednim wyjściem na piasek. Bardzo wygodne dla pary lub rodziny z 1 dzieckiem. Ma wszystko czego potrzebowaliśmy w tym czasie: małą kuchnie, a nawet pralkę i szybki Internet. Jednak najcudowniejsze było wyjście bezpośrednio na piasek. Kawa o poranku smakowała w tym miejscu niesamowicie. Samo mieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku w bardzo bezpiecznej okolicy.

Mieszkanie z dużym tarasem na plaży

Przestronne mieszkanie z dwiema sypialniami, salonem, osobną kuchnią, łazienką z wanną i dużym tarasem. Również zlokalizowane na samej plaży i również z własnym wyjściem na plażę i parkingiem. Zajmuje całe piętro domu. Jest eklektyczne, bardzo wygodne i pomysłowe.

Więcej inspiracji podróżniczych znajdziecie w moim albumie SZTUKA POBYTU, można go zamówić na www.sztukapobytu.pl