7 NOWYCH MIEJSC W WARSZAWIE, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ

Panna Pracownia

Torty, ciastka, ciasteczka – na słodko i na słono. Cukiernia Panna na Mokotowie szturmem podbiła serca Warszawiaków dodając do wypieków kwiaty i proponując zupełnie nowatorskie połączenia smaków.

Va Bene Cicchetti

Na warszawską scenę wieczorów wypłynał koncept inspirowany weneckimi barami – koktajle, wina i mini zapasiki zwane cicchetti to mocna strona tego miejsca.

Warsztat Woni

Kreatywna przestrzeń łącząca kwiaciarnie, z butikiem spożywczym – miejsce wypełnia zapach świeżego chleba, który również codziennie można tam kupić.

Bianca Mozzarella

Bistro rozkochane w Apulii, gdzie stracciatelle podaje się na puchatej focacci, burrate podlewa się pomidorami, a wszystko to w towarzystwie włoskich win. Sery produktowa są ręcznie przez BM, każdego dnia.

Reginabar

Młodsza siostra Reginy z Koszykowej rozgościła się na Mysiej 3. Specjalnością miejsca jest pizza serwowana na kawałki z kreatywnymi dodatkami – jak stracciatella i figi na przykład.

Zaremba Café

Kawiarnia i cocktail bar we wnętrzach kultowej pracowni krawieckiej Zaremba – złote wykończenia, marmur i kryształowe lustra. 

RAW Poznańska

Butik z selekcją kosmetyków naturalnych z całego świata. Jeśli stawiacie na przemyślaną i odpowiedzialną pielęgnację to jest doskonały adres.

Więcej wspaniałych miejsc w Warszawie znajdziesz w moim przewodniku po Warszawie w formie ebooka

A w nim:
114 STRON PRAKTYCZNYCH WSKAZÓWEK
200 WARSZAWSKICH ZDJĘĆ PREZENTUJĄCYCH KLIMAT MIEJSC
90 WYSELEKCJONOWANYCH MIEJSC: HOTELE, ŚNIADANIA, KAWIARNIE, SPACERY, SZTUKA, SPA, RESTAURACJE, CUKIERNIE, KINA, BARY – WSZYSTKIE PRZETESTOWANE I SPRAWDZONE PRZEZ TRAVELICIOUS
SUBIEKTYWNA SELEKCJA I WYBÓR MIEJSC, KTÓRY ZASKOCZY NAWET MIESZKAŃCÓW WARSZAWY
2 CAŁODZIENNE PLANY ZWIEDZANIA MIASTA PODZIELONE NA PORY DNIA
1 MAPA ZAWIERAJĄCA WSZYSTKIE REKOMENDACJE – UŁATWIAJĄCA ZNAJDOWANIE MIEJSC PODCZAS ZWIEDZANIA
5 WYWIADÓW Z INSPIRUJĄCYMI MIESZKAŃCAMI WARSZAWY O ICH UKOCHANYCH MIEJSCACH: KAROLINA SOBAŃSKA, MAŁGOSIA MINTA, SZYMON MACHNIKOWSKI, JACOB BUCZYŃSKI, MAJA MICHALAK
DZIAŁ ZMYSŁY Z POLECENIAMI FILMÓW I KSIĄŻEK O WARSZAWIE
OBŁEDNY DIZAJN PRZEWODNIKA BY GRACJA ZEGAROWICZ
FORMAT: PDF

WARSZAWA FINEST KUP TERAZ