5 świetnych butikowych hoteli w Londynie!

Londyn jest super, ale o fajny nocleg niezwykle trudno. To nie jest tanie miasto Proszę Państwa i proszę się na ceny nie oburzać. Tak tam już jest. Ja trafiając przez lata na nory londyńskie wiem, że z hotelem można niezwykle źle trafić (wilgoć, piwnice, średnia okolica, grzyb, londyńska normalka). Dlatego po fiasku mieszkania na Notting Hill, które było boskie, ale właściciel go już nie wynajmuje (why?) postanowiłam przygotować dla Was post o hotelach które brałam pod uwagę jadąc do stolicy Wielkiej Brytanii. Aby nie zostawiać Was z niczym (w końcu to nie ładnie jak blog jest o noclegach, prawda?). Tych mam nadzieję nie usuną, nie wycofają i nie będzie bałaganu:) Korzystajcie jak najwięcej. I PS może macie jakieś swoje fajne polecenia hotelowe?

Henrietta (Covent Garden)

Różowe łazienki i najlepsza lokalizacja w Londynie. Najbardziej fotogeniczny hotel w Londynie. Od fasady, aż po łazienki czy widok z okien. Byłam i widziałam. Coś wspaniałego. Dbałość o szczegóły nieziemska i do tego ta lokalizacja, nie trzeba nic więcej. Pokoje dość drogie, ale ceny po sezonie są znacznie niższe.

zdjecie:
zdjecie
zdjęcie:
zdjęcie
zdjecie:
zdjecie

zdjęcie:

The Laslett (Notting Hill)

Piękny, świetnie położony, z minimalistycznym wnętrzem. Bardzo piękny, byłam i sprawdziłam. Pokoje przestronne i jasne. Jeśli chcecie zatrzymać się na Notting Hill, które może odrobinę oddalone od Centrum, ale samo w sobie nieziemskie!!!!!! Wkrótce puszczam przewodnik po tej dzielnicy bo mnie totalnie powaliła. Zresztą nie pierwszy raz.

zdjęcie:
zdjęcie
zdjęcie:
zdjęcie
zdjęcie:
zdjęcie

The Dog&Fox Wimbledon (Wimbledon)

Troszkę dalej od Centrum, ale za to z własnym pubem i restauracją. The Dog&Fox to przepiękne sypialnie w nowoczesnym stylu, a do tego świeże i pyszne śniadania.

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

The Clerk&Well (Clerkenwell)

Uwielbiam okolice Clerkenwell i mimo iż podczas ostatniej wizyty nie udało mi się jej odwiedzić to bardzo ją polecam. Znajdziecie tam cudne uliczki z knajpkami, trasy spacerowe wzdłuż kanałów, piękną architekturę i bliskość świetnych miejsc. Jest tutaj bardziej miejsko niż po w Zachodnim, majestatycznym Londynie. Ten hotel to pokoje, ale i pub. Super miejsce, aby spędzić weekend.

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Art Residence LONDON (Pimlico)

Artystyczne wnętrza i inspirujący klimat w świetnej lokalizacji. O tym miejscu czytałam najwięcej przed przyjazdem do Londynu. Wielokrotnie polecane i wychwalane. Przepiękne i oryginalne. Każdy pokój jest inny i niepowtarzalny. Ceny najbardziej atrakcyjne z powyższych, bo już za 100 funtów coś powinno się udać wynająć. Super inspiracja.

zdjęcie:
zdjęcie
zdjęcie:
zdjęcie
zdjęcie:
zdjęcie

Więcej wyjątkowych miejsc oraz 7 przewodników po moich ukochanych miastach znajdziecie w moim premierowym albumie Sztuka Pobytu dostępnym w moim sklepie.

5 świetnych butikowych hoteli w Londynie!